PişmAnlık kötü

Görende kreşte yasak aşkınız var zanneder. Bu ne hüzün, bu ne abartı. Açık açık söyleyin işte kv nin lafını dinledim diye çok üzülüyorum deyin.

Çocuk ağlamış olsa neyse de size ne oluyo kocaman insan yani. Çocuğunuz da yeni kresine bir iki haftaya adapte olur. Kardeşiyle aynı kreşe gittiği için kendini daha iyi hissediyodur. Siz duygularınızı düzenleme konusunda bir destek alin6. Diğer konunuzu da okumuştum

Konuyu yanlış veya eksik anladığımı düşündüm.

Dert etmeyin bu kadar ya, ne var ağlayacak? Ağlanacak bu kadar başka şey varken...

İkisi aynı kreşe gidebiliyorsa niye ayrı ayrı yerlerde olsunlar?
Taşınma kısmını da anlamadım.
Dediğim gibi kayinvalide mevzu olduğu için takılıp kalmışsınız konuya.
Zor tabi.

Sözleriniz aklımın yerine gelmesini sağlıyor gibi

Görende kreşte yasak aşkınız var zanneder. Bu ne hüzün, bu ne abartı. Açık açık söyleyin işte kv nin lafını dinledim diye çok üzülüyorum deyin.
Hem kv dediğine üzüldüm hem de ben zaten taşınacağım başka eve ayrı eve yani.aslında ben o gün bilmedim ne yaptım niye yaptım niye onu çıkardım,o kağıdı imzalarken hiç bu düşünceler yoktu imzaladıktan sonra pişman oldum sanki kv dediğini yapmışım gibi

İkisi ayni kreste daha iyi olur nilu uzulmene gerek yok bosver kvyi. Asil dayakci kocani nasil affetin o daha onemli bir konu?

İkisi ayni kreste daha iyi olur nilu uzulmene gerek yok bosver kvyi. Asil dayakci kocani nasil affetin o daha onemli bir konu?
Affetmedim sadece konuşuyorum onla her zaman da hatırlatırım o olayı.ne bileyim şu kreş konusuna takılıp kalmışım düşündükçe ağlayasım geliyor sanki orda ben okumuşum da hüzünleniyorum oraya baktıkça evimizden görünüyor

Ee o zaman kendin icin yapmissin kv yi niye karistiriyosun
Kv da israrla söylüyordu şimdi övünerek der ben dediğimi yaptı falan yazda kreşler birleşti ve küçükle büyük aynı yere gidiyordu diye böyle rahat olduğunu gördüm.hem de istedim büyüğünü de çıkarıp küçüğün kreşine yazdırayım sonra kendi kendime büyük artık 3 cü yıl olacak ora gidiyor asıl ona haksızlık olur bu

Bilemiyorum içimde hüZün var sanki o bir insan da ben onu terketmişim gibi ve her ona baktığımda ağlamak istiyorum ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…