Pınar'ın Günlüğü

Sadece yürüyüş yaparak kilo verildiğinde göbek de erir mi?

• Evet göbek de erir ve karın sıkılaşır

• Hayır çok fazla erimiyor öylece kalıyor göbek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Kızlar Aniti bari ile 1 kg 200 gram almış bulunuyorum bunu düzensiz yememe ve az hareketli oluşuma bağlıyorum ve uyku düzenimin olmadığı için böyle olmuş olabilir bu sürece dur deyip yeniden eski kilo verme süreci mi dönmeye çalışacağım inşallah başarılı olurum günlük menü paylaşma bugünden itibaren başlıyorum şuan maalesef 82.4 kg ım

30 Aralık menüm

öğlene doğru:: birkaç kaşık menemen bir dilim ekmek Bir kaşık keçiboynuzu pekmezi

Akşam:Üç kaşık ciğer üç kaşık nohut Bir parça sade gözleme 5 ya da altı tane küçük çikolatalı gofret Şekersiz çay şekersiz melisa çayı

Su: bir buçuk litre civarı

Egzersiz: yok

• 31 Aralık menüm

Sabah bir porsiyon fırında balık iki ya da üç dilim gelir sade gözleme şekersiz çay bir limon

Akşam 2 ya da üç köfte büyüklüğünde haşlanmış tavuk eti hem iki kaşık pirinç pilavım bir dilim ekmek iki kepçe üzüm hoşafı

Akşam yemeğinden sonra bir eti puf ve Şekersiz çay(19-20 sularında)

Su 2 litre

Egzersiz 20 dakika yürüyüş

1 Ocak menüm
ilk öğün iki dilim ekmek iki kibrit kutusuna yakın kaşar peyniri bir portakal bir domates bir kaşık keçiboynuzu pekmezi
ikinci öğün iki tane pişmiş yumurta bir ya da iki dilim ekmek Bir yeşil zeytin biberli bir biber turşusu
Üçüncü öğün Üç kaşık taşlık kavurması bir dilim ekmek şekersiz çay

Dördüncü ve son öğün 19 sularında iki kepçe nohut yarım dilim ekmek bir elma bir bardak Şalgam suyu. Bir tane keçiboynuzu
Su 2 litreden daha fazla
Egzersiz 20 dakika yürüyüş

3 Ocak Salı menüm sabah bir ıspanaklı çörek bir kaşık bahar ablaya pişmiş yumurta küçük bir parça katmer üzerine çok az çikolata Bir biber turşusu bir siyah zeytin açık şekersiz çay
Öğlen keçiboynuzu pekmezli yoğurt küçük bir parça limon akşam iki ya da üç köfte büyüklüğünde haşlanmış tavuk eti üç kaşık bulgur pilavı bir dilim ekmek bir biber turşusu su 2,5 litreye yakın egzersiz 3-5 Dakika hareketli dans

4 Ocak Menüm gece bir gibi küçük bir parça ekmek iki bardağı yakın kaynamış süt öğlene doğru orta miktarda bulgur pilavı balık bir dilim ekmek bir biber turşusu akşam iki kepçe mercimek çorbası yaklaşık dört kaşık mantar kavurması bir dilim ekmek akşam yemeğinden sonra şekersiz çay ve bolca Çekirdek su 2 litreye yakın egzersiz yok

2 Ocak menüm sabah bir dilim ekmek arası de vitamini 3.04 kaşık yumurta bir dilim de ekmek yine şekersiz çay öğlen üç tane Ispanaklı çörek akşam bir tane ıspanaklı çörek küçük bir kase yoğurt bir portakal şekersiz çay şekersiz melisa çayı elma
Su 2 litreye yakın egzersiz 1 saat yürüyüş

5 Ocak menüm Sabah üç kaşık pişmiş yumurta bir biber turşusu bir dilim ekmek öğlen bir tabak patates kızartması biraz domates biraz portakal bir dilim ekmek üzerine çikolata şekersiz çay akşam bir dilim ekmek iki köfte büyüklüğünde haşlanmış tavuk eti iki kepçe mercimek çorbası su 2 litreye yakın egzersiz 20 dakika yürüyüş

6 Ocak menüm
Sabah uyku
Öğle üç kaşık yumurta bir dilim ekmek akşam bir tabak dolusu patates kızartması bir çay kaşığı çikolata bir yemek kaşıı keçi boynuzu pekmezi Çekirdek kaç avuç saymadım çok az fıstık şekersiz çay küçük bir parça yufka ekmek Bir dilim ekmek İki tane küçük salatalık
Su Bir buçuk litre civarı
Yürüyüş 20 dakika

kendi yaptığım bişeyden bahsedeceğim bu çeşme suyu var ya onu 1.5 litrelik şişeye dolduruyorum içine bikaç damla limon sıkıyorum hem suyun tadı güzelleşiyor hem de alkali olduğu için daha faydalı oluyormuş vücuda

Kızlar. Cumartesi pazar pazartesi menülerimi yazmadım ama tekrar devam ediyorum bugünden itibaren 10 Ocak menüm öğlen kaşarlı yumurta iki ya da üç kaşık gelir bir dilim ekmek birkaç avuç Çekirdek bitki çayı akşama doğru dört tane piliç kebap iki dilim ekmek İki ya da üç tane küçük mandalina bir tane küçük elma su bir buçuk litre ye yakın diyelim egzersiz 20 dakika yürüyüş

11 ocak menüm
Öğlen sucuk kızartması 1-2 dilim ekmek ikindi tavuklu menemen 1 dilim ekmek 3-4 tane kakaolu şireli kek akşam iki tane patatesli börek şekersiz çay çekirdek kabak çekirdeği su saymadım ama 1 1,5 lt arasıydı azdı egzersiz 1 saat yütüyüş
Bugün iyi değilfi yarın daha iyi olacak inşALLAH

Yaa zayıflıcağım konu başlığı arıyorum motıve için buraya mı yazsam tek bi yer tuttrmalıyım

Ağustostan beri azimle buraya yazıosun ben yerimi seçtim tek yerim burası onüç gün burda kalıcam ve inşallah dört kilo vericem

Bugün de ayı gibi yedim ve kustum yarın on üç ocak hadi başlıyorum
Hoşgeldin canım elbette birlikte birbirimize destek olalım ben de bugün çok yemiş bulundum ama sağlık olsun yarın sabah aç karnına tartıl buraya yaz ben de yazacağım her gününün nasıl geçtiğini buraya yazabilirsin bu arada bol bol su içip çok hareketli olursan daha çok kolayca kiloların gider benim deneyimim sonucu bu sonuca ulaştım tek yapmam gereken ise bu dediğimi uygulayabilmek

12 Ocak menüm öğlene doğru iki tane patatesli börek iki tane rafadan yumurta açık şekersiz çay ikindi bir tane patatesli börek dört ya da beş tane şireli kakolu kek Bir kepçe çorba naneli limonlu yeşilçay akşam üç kaşık patates yemeyi iki köfte büyüklüğü haşlanmış tavuk bir kepçe mercimek çorbası. Bir Kase az tarçınla birlikte irmik helvası çok az ceviz su Bir buçuk litre civarı egzersiz 20 dakika yürüyüş biliyorum iyi değildi bugün de yarın iyi olur inşALLAH hayırlı geceler

Sağol teşekkür ler yarın ben de başlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…