Pınar'ın Günlüğü

Sadece yürüyüş yaparak kilo verildiğinde göbek de erir mi?

• Evet göbek de erir ve karın sıkılaşır

• Hayır çok fazla erimiyor öylece kalıyor göbek

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
İyi bence peki öğlen ne yemek yedin

Akşamı da iyi kapamışsın

Aynen uyku da önemli cuma günü bile tartılmayı düşünmüyorum on gün geçsin bari eşimle girdim yaa iddiaya beş kilo beş yüz tl veremediğim her kilo için yüz tl vericem o yüzden dört kilo versem de olur aslında hatta üç de kurtarır beni iki yüz tş ile kapatırım :) senin paran benim param yok tabi de eğlencesine son gün otuz bir ocak

Uyudun sanırım Zeytinyağı bilgisi için de ayrıca teşekkürler bu arada egzersiz yok diosun yaa ben de yapamıyordum şu yöntemi buldum bildiğin uzandığın yerden bisiklet çevir ya da bacaklarını salla kalçana vur vb bence etkisi oluyodur

İyi geceler dostum Allah rahatlık versin boş bi zamanımda senin geçmiş mesajlarını okucam inşallah yarın sulara devam ve adam gibi yemek istiyorum bi tabak ıspanak kaldı onu yicem inşallah öptüm iyi uykular

İki gündür yoksun ben de çıkıyorum bu siteden boşver soğukluk oldu sanırım kusura bakma dostum yoksa buralardayım orda burda takılıyorum hoşçakal

@galatasaray-86 kusuruma bakma bu hafta hastaneyle uğraştım o yüzden yazamadım fakat artık menü paylaşmaktan vazgeçtim yazacağım yine ama kilomu ve haftamın nasıl geçtiğini yazacağım buralara tekrar kusuruma bakma inşALLAH hedef kilona ulaşabilirsin RABB'im yardımcın olsun

Sevgili günlük,
Uzun süredir yoktum...
Kendi kendime motivasyonum düşmüştü...
Şimdi tekrar yeniden başlayacağım... Bakalım neler yapabileceğim... :)

Yarın sabah tartılıp tartıdaki kilomun fotosunu atacağım buraya...
Her akşam yediklerimi içtiklerimi ve egzersizlerimi yazacağım buraya yeniden...
Her Cuma sabahı tartılacağım...

İlk hedefim 79 küsürlü kg...
Bakalım ne zaman ulaşacağım bu kiloya :)

Tartılmayı unuttum bugün ama aklımda kaldığı kadarıylalar iyi içtiğimi yazacağım bugün bir diyet günü değildi ama yinede neler yazdı dediğimi yazmak istiyorum sabah iki haşlanmış yumurta bir dilim kaşar peyniri Domates salatalık nane şekersiz çay biraz yufka ekmek ara bir kaşık çikolata öğlen Üç kepçe mercimek çorbası içine doğranmış iki dilim ekmek bir dilim karpuz bir dilim kavun salatalık domates Bir dilim kaşar peyniri akşam iki kaşık bulgur pilavı iki dilim en yakın ekmek bir buçuk haşlanmış patates iki köfte büyüklüğünde tavuk eti Haşlanmış
İki bardak ayran içtiğim su miktarı dokuz bardak veya daha fazla egzersiz yapmadım

yeniden yine baştan başlayacağım... bu sefer ki fikrimi uygulayacağıma ve tüm kilolarımı verene dek pes etmeyeceğime inanıyorum...

Plan şu:
* her cumartesi kg ımı tartı fotolu paylaşacağım.
=> kilo vermişsem o hafta neler yaparak bu kiloyu verdiğimi anlatacağım.

=> kilo verememişsem o hafta neden kilo veremediğimi anlatacağım.

yani;
kendi kendime öz eleştiri yapacağım. böylece hem kilo verme aşamalarımı paylaşmış olacağım hem de kendime yaptığım öz eleştiri sonucunda her hafta kendimi biraz daha geliştireceğim inşALLAH :)

yarıııınnnn ilk kilooooo paylaşımımıııı yapacağımmmm :)
bakalım haftaya cumartesiye kadar neler yapmış olacağım?

şunu bunu yapacağım demektense yaptıklarımı konuşmak daha iyi olacak gibi hissediyorum :)))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…