Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Deynebim,nevrestenin tarifi gelmeden önce ben perde pilavi diyordum ama,bu yarismada kesinlikle nevreste kazanir zaten kesin diyorum bak coco dediydi dersiniz cok istah açıcı bi pilav.birinci belli,acaba ikinci kim
3. olur nevroş ahanda yazdım buraya

Cano senle ramazan sofrası için planlar yaparız boş ver pilavı daha öğreneceğin çok şey var . Bu işler püf nokta ister
Ay evet canim ya sunum yok bende,iddaali tarifte yapamiyorum,nolcak benim bu halım:)) azcik tüyo ver bana önümüzdeki yarismada.senin tahminlerin guzel

Bu sefer de yenilirsem 1 ay kendime gelemem ki ben 1 ay mı depresyona girerim 2 ay mı belli olmaz
Deynep sende var bi şanssızlık ama artık kırma zamanı , gerçi tavuk pilav almazsa bende şok olurum hemde fena halde

Ay evet canim ya sunum yok bende,iddaali tarifte yapamiyorum,nolcak benim bu halım:)) azcik tüyo ver bana önümüzdeki yarismada.senin tahminlerin guzel
Sen olayın sunumda olduğunu varsay , ama daha büyük bir problem var sende neyse burda dile getirip herkese taktik vermeyelim

Şu an PC deyim zaten ,bulanık olduğu için elemiştim ,onu mu seçsem acaba
Ya ben telefondan bakıyorum bana o cazip geliyor ama nevroş çok bulanık diyet bilemedim ki,

Nevroş kız neden 2 değil biliyor musun? İçinde nohut var

Niye ya nohut sevilmez mi
Olsun 20 tarif arasında ilk 3'e girmek çok güzel olur

Yavrum ozelden soyle bari yav catlatma beni cok merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…