Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Önceki görsel de güzeldi ama pilavı fazla gözükmüyordu .:KK45:
Nihayet oylama günü geldi çattı,bu sefer fazla iddialı değilim .:KK48:
Tamam canım sen nasıl istersen ben karar veremedim:KK45:
Evet yarın büyük gün bakalım ne olacak:KK45:Ben bu olabilir bu olabilir diye sayfayı aşağıya indiriyorum.Net bir fikrim yok:KK45:Bence senin tarifte iddialı:kk77:

Tamam canım sen nasıl istersen ben karar veremedim:KK45:
Evet yarın büyük gün bakalım ne olacak:KK45:Ben bu olabilir bu olabilir diye sayfayı aşağıya indiriyorum.Net bir fikrim yok:KK45:Bence senin tarifte iddialı:kk77:
Doğrusu ben de kolay karar veremedim ,bayağı bakındım:KK53:
Bakalım artık KK kadınları nasıl pilav seviyormuş:dondurma:

Ben bu sözleri daha önce çok duydum ,daha doğrusu okudum :olamaz:artık fazla kaptırmıyorum ,sonra çakılınca zor oluyor:KK45:nasipten ötesi yok:ıslık:
Bilemeyiz tabi kismetten ötesi yok, ben kendimce dedim. Biz ailecek senin pilavı seçtik :super: :KK70:

IMG_20170503_150900.jpg

İnan canım onu hiç kestiremiyoruz:KK66:
Yani ben çözemedim ne şekilde oy veriliyor
Sonuncu olmayayim da :KK70: gerisi muhim degil.eger hatri sayilir bir oy gelirse hala umudum var demektir ve yeniden katilmaya hevesim olur insallah :)

Arkadaslar ben kaçıncı olurum sizce bi fikir verin lutfeeennn:))) birinci olamam ama yinede üçüncü falan olamam mi:)
Bana sorma ben genelde yanlış tahminde bulunuyorum:KK70:
Ama bu sefer Nevoş 1.olacak diyorum tahminimce :KK45:
Eğer yine yanılırsam tahminimde şansım var demektir:KK53:

Arkadaslar ben kaçıncı olurum sizce bi fikir verin lutfeeennn:))) birinci olamam ama yinede üçüncü falan olamam mi:)
Cano senle ramazan sofrası için planlar yaparız boş ver pilavı daha öğreneceğin çok şey var . Bu işler püf nokta ister :KK53::KK53:

Bana sorma ben genelde yanlış tahminde bulunuyorum:KK70:
Ama bu sefer Nevoş 1.olacak diyorum tahminimce :KK45:
Eğer yine yanılırsam tahminimde şansım var demektir:KK53:
Deynebim,nevrestenin tarifi gelmeden önce ben perde pilavi diyordum ama,bu yarismada kesinlikle nevreste kazanir zaten kesin diyorum bak coco dediydi dersiniz :KK70: cok istah açıcı bi pilav.birinci belli,acaba ikinci kim :KK70:

X