Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Önceki görsel de güzeldi ama pilavı fazla gözükmüyordu .
Nihayet oylama günü geldi çattı,bu sefer fazla iddialı değilim .
Tamam canım sen nasıl istersen ben karar veremedim
Evet yarın büyük gün bakalım ne olacakBen bu olabilir bu olabilir diye sayfayı aşağıya indiriyorum.Net bir fikrim yokBence senin tarifte iddialı

Tamam canım sen nasıl istersen ben karar veremedim
Evet yarın büyük gün bakalım ne olacakBen bu olabilir bu olabilir diye sayfayı aşağıya indiriyorum.Net bir fikrim yokBence senin tarifte iddialı
Doğrusu ben de kolay karar veremedim ,bayağı bakındım
Bakalım artık KK kadınları nasıl pilav seviyormuş

İnan canım onu hiç kestiremiyoruz
Yani ben çözemedim ne şekilde oy veriliyor
Sonuncu olmayayim da gerisi muhim degil.eger hatri sayilir bir oy gelirse hala umudum var demektir ve yeniden katilmaya hevesim olur insallah :)

Arkadaslar ben kaçıncı olurum sizce bi fikir verin lutfeeennn:))) birinci olamam ama yinede üçüncü falan olamam mi:)
Bana sorma ben genelde yanlış tahminde bulunuyorum
Ama bu sefer Nevoş 1.olacak diyorum tahminimce
Eğer yine yanılırsam tahminimde şansım var demektir

Arkadaslar ben kaçıncı olurum sizce bi fikir verin lutfeeennn:))) birinci olamam ama yinede üçüncü falan olamam mi:)
Cano senle ramazan sofrası için planlar yaparız boş ver pilavı daha öğreneceğin çok şey var . Bu işler püf nokta ister

Bana sorma ben genelde yanlış tahminde bulunuyorum
Ama bu sefer Nevoş 1.olacak diyorum tahminimce
Eğer yine yanılırsam tahminimde şansım var demektir
Deynebim,nevrestenin tarifi gelmeden önce ben perde pilavi diyordum ama,bu yarismada kesinlikle nevreste kazanir zaten kesin diyorum bak coco dediydi dersiniz cok istah açıcı bi pilav.birinci belli,acaba ikinci kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…