Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
N Nana bende hic sevmem nohutu vallahi bak.annem yemeğini yapardı hic sevmezdim yemezdim hicte sevemedim yani.ama nohutu herkes o kadar cok seviyor ki.herhalde bi ben tuhafim diyordum.meger yalniz degilmisim benden bi tane daha varmis :KK53: bu arada yemeklere sogan katarim sogansiz yemek olmaz zaten de,ama pişmiş sogani asla ama asla yiyemem

N Nana bende hic sevmem nohutu vallahi bak.annem yemeğini yapardı hic sevmezdim yemezdim hicte sevemedim yani.ama nohutu herkes o kadar cok seviyor ki.herhalde bi ben tuhafim diyordum.meger yalniz degilmisim benden bi tane daha varmis :KK53: bu arada yemeklere sogan katarim sogansiz yemek olmaz zaten de,ama pişmiş sogani asla ama asla yiyemem
Soğanda yemiyorsan sorun biz de değil o zaman:KK53:

Cidden çok tuhaf, mesela mevlutlerde yaparlardı hep nohutlu mecbur yerdim ama böyle yüzüm asık. Bı kere denk geldim bir bir kadın ayırıyordu nohutu tabağın kenarına. Yani var bizden birileri etrafta merak etme :KK70:

Kızlar yapılanın dışında farklı pilav tarifleriniz var mı?
Mesela ben taze fasulyeli bulgur pilavı biliyorum .:KK45:
Turşulu pilav var.
Tavuklu,patatesli bulgur pilavı yaparım.
Tarif istemeyin uzun iş:KK53:,googleden bakın:KK70:

Biz de soğan ve sarmsağı çok kullanırız:KK66:
Onlar olmadan yemek yapamıyoruz:KK45:
Ooo sarimsagi her türlü yerim nevrosum sarimsagi cok ama cok severim.çiğ soganida yerim onu da cok severim.ama o sogan pistigi zaman bana birseyler oluyor işin garibi :KK70:

Biz de soğan ve sarmsağı çok kullanırız:KK66:
Onlar olmadan yemek yapamıyoruz:KK45:
Ooo sarimsagi her türlü yerim nevrosum sarimsagi cok ama cok severim.çiğ soganida yerim onu da cok severim.ama o sogan pistigi zaman bana birseyler oluyor işin garibi :KK70:

Kızlar yapılanın dışında farklı pilav tarifleriniz var mı?
Mesela ben taze fasulyeli bulgur pilavı biliyorum .:KK45:
Turşulu pilav var.
Tavuklu,patatesli bulgur pilavı yaparım.
Tarif istemeyin uzun iş,googleden bakın:KK70:
Patlıcan,patates,biber ve domates ile bulgur pilavı yapıyorum:KK66:
Ispanaklı pilav yaparım.
Patlıcanlı,patatesli,havuçlu pirinç pilavı yapıyorum.
Etli bulgur pilavı yaparım hatta bizim yöreseldir.

Sizin de mesajlar çifter çifter geliyor sorun ben de değil o zaman:KK70:
Canım onlar antibiyotik ve yemeğe lezzet veriyor.Onlar olmadan yemek olmaz:kk77:

X