Patronuma ilani ask ettim

Aslında ben de ,bir süre mesela iki gün falan hastalık sebebiyle ise gitmesen diye düşünüyorum.belki bir geçmiş olsun mesajı gelir bir başlangıç olur.ayrica bu adam 42 yaşında ve senin patronun hemen üzerine atlicak değil herhalde.ama ilerleyen zamanda hiç ışık gormezsen bence de çık o işten.

Bu uye ye cocuk su gelebilir. Illa ki sizin begenebileceginiz hadde mi yorumlar yapilmali platonik bana da mesela sacma geliyor. Nediyeyim insallah duygulariniza karsilik verir diyince mi mutlu olacaksiniz..gercekler acidir.bosa zaman kaybi ,eziyet, iskence hatta bir ust seviyesi paronaya..kurtulun bu halden bence bir an once..

Son düzenleme:
Bu uye ye cocuk su gelebilir. Illa ki sizin begenebileceginiz hadde mi yorumlar yapilmali platonik bana da mesela sacma geliyor. Nediyeyim insallah duygulariniza karsilik verir diyince mi mutlu olacaksiniz..
Ne alakası var öyle düşünsem sadece olumlu yorumlara cevap verirdim. Size daha fazla anlatmaya çalışmayacağım

Ne alakası var öyle düşünsem sadece olumlu yorumlara cevap verirdim. Size daha fazla anlatmaya çalışmayacağım
Anlatip anlatmamaniz bir fayda saglamiyor. Siz kafaniz da saglamasini yapmissinz zaten. Isten ayrilmak. Karsilik gormek sevilmek aksini iddia edenlere cevabiniz degisik ayni dilden konusanlara ayni..isten ayrilacagim
.diyerek..sadece dikkatimi cekti yazdim olay bu ..

Evet bir ay filan geçsin bir şey olmazsa çıkacağım. 2 gün işe gelmesem olur ama içim rahat etmez işler karışır döndüğümde çok uğraşmak zorunda kalırım.

Bence bakımlı şık 'kuul' :) ol başka adim atma o adam neler görmüştür 42 yaşında isterse usulüne uygun gelir sana kendi de bunu söylemiş zaten biraz akışına bırak sakın ol

Ben de aynen boyle dusunuyorum. 42 yas icin bunlar cok ergence. Orda bana bakti, burada bana merhaba dedi gibi seyleri adam dusunmuyordur bile. Adamin sadece egosu oksanmis o kadar.

Ben çözemedim. Bir yandan ilgili gibi. Sonuçta kibarca reddetmesi icin böyle ilgili davranması gerekmezdi. Bence seni begeniyor ama bir hissi yok henuz. Bu yüzden de arada kalmış gibi geldi. Bir de patron çalışkan ilişkisi zor. Bir hissi oluşursa o adım atar bekleyin.

Ben de aynen boyle dusunuyorum. 42 yas icin bunlar cok ergence. Orda bana bakti, burada bana merhaba dedi gibi seyleri adam dusunmuyordur bile. Adamin sadece egosu oksanmis o kadar.

Valla ben daha yazmayayim dedim cunku ceylin toz kondurmuyor haliyle asik oldugu adama.Itiraf etmeden once kendisinin varligindan bile haberdar olmayan ama itiraf sirasinda hersey olabilir piskinligini zarf atarak karsi tarafa kapiyi aralayan egolari oksanan bir patrondur.Ama kendisi yasayip gorsun.Umarim diledigi gibi olsun sonu.

Platonik bana sacma geliyor diye bi yorum olur mu Allah aşkına,ask bu ask..Elinde değil ki, geçemez duygularının önüne.

Platonik bana sacma geliyor diye bi yorum olur mu Allah aşkına,ask bu ask..Elinde değil ki, geçemez duygularının önüne.
Geliyor sacma bir ask geliyor. Karsiliksiz gelemez mi neyapabilirim gelmemesi icin? Sosyal medya mecralarin dan gordugum dizi oyuncalarini bile ask la seven onlarin adina sayfa acip platonik ask besleyenler de sacma geliyor oda platonik mesela maddelere ayirarak yazmadim hanimefendi..gereksiz geliyor ..gecebilir. Belki bir yolunu bulup neden gecemesin. Size dizi tadin da olunca gecmemesi daha iyi gibi sanki:))

20 li yaslardaki biri icin en ufak bir bakis cok sey ifade edebilir. Bir bakisa bir suru anlam yukleyip saniyelik bir ani butun gun gozunde canlandirip bununla gonlunu avutmayi hepimiz yasadik. 40 li yaslar ise boyle seylere cok uzaktir. O yaslar bir bakisla hareket etmez, direk aktivasyona gecer. Ne deyim ki hepimiz masallarla buyuduk ve iliskilerinde her aninin buram buram romantizm dolu olacagini dusunuyoruz. "Bir Istanbul Masali"dizisindeki gercek hayatta neden olmasin diye kandirmacalarla...
Su an icin bu durumu yasamasi gerekiyor. Kendi yasayip gorecek. Biz ne dersek bos.
Evet adam hayir dememis. Kizimiz da buna cok anlam yukluyor. Oysa ver istifani diyecek hali yoktu ki. Ortada ben sana platonik asigim diye bir itiraf var. Karsi taraf da tabi ki dogal olarak bu durumlarda cogu egosu oksanan erkegin yaptigini yapmis. Ustu kapali sozler, manipulasyon, ne tam evet ne de tam hayir...Kimse de evet deyip bu durumun ustune ziplamazdi zaten. Sen yan cepte dur misali...ara ara egomu oksa, tam vazgectiginde bir bakisimla ben yeniden kafani karistiriyim, ne sana tam geleyim ne de tam gideyim.... bakisin da yetmedigi durumlarda bir tatli sozle, bir ufak akil oyunu ile, hafif manipulasyonla ben senin durmadan aklini karistiriyim, sen de benim egomu oksa demis aslinda....
Neyse o da yasayip gorecek. Buyumek boyle bir sey aslinda. O da buyuyecek....ya da ne deyim boyle boyle tecrube edinecek...

Yani bende niye bukadar net bir şekilde olumsuz konusabiliyorsunuz onu anlamadım.adam kızı beğendiğini açık açık söylemiş ve istifasını engellemek için ikna etmeye çalışmış.belki oda bir adım atmayi ve birseyler yapmayı düşünüyor olabilir.adamın yaşı ve konumu itibariyle biraz dikkatli ve ağar davranması normal.

Bu da sizin girusunuz. Benim gorusum de bu sekilde. Siz de masal dunyasindasiniz ya da herseyin masallardaki gibi bitmesini arzuladiginizdan boyle dusunuyorsunuz. 45 yasindayim dolayisiyka bu yasin dusuncelerini de biliyorum. Konu sahibinin sonradsn uzulmesini istemem ki daha baslamadan yipratiyor kendini. Neyse ben fikrimi soyledim, siz de oyle. Zaten yasayip gorecek.

37 yaşındayım. ben sadece neye istinaden bu kadar net olumsuz düşündüğünüzü merak ettim.benim şahsi görüşüm ise adam bekar kızı da beğeniyor yani olası bir durum var ortada .tabii adamın ne düşündüğünü kimse bilemez artık konu sahibi yaşayıp gorucek (inşallah bizi de bilgilendirir)ama bizde gençliğimiz de platonik aşk yaşadık bence herkesin yaşaması gerek.

Aynen böyle düşünüyorum ben de. Begenseydi "cok hos bi kadınsın, begenmemek gibi bir durumum olamaz ama şuanda böyle bir düşüncem yok" gibi daha net cümleler kurardı. Ceylin her ne kadar konduramasa da bu durumu, adam gönlünü eglendirecek gibi duruyor

Ceylinceylinbjk bu mesele nasıl sonuçlanır bilemiyorum. Ama acayip takdir ettim sizi. Herkesin harcı değil kaprissiz, hesapsız sevgisini ifade etmek. Umarım Allah sizi sevindirsin. İnşallah sizin için hayırlı birşeyle neticelenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…