Patronuma ilani ask ettim

Biraz kibarca red etmis gibi geldi bana. Biraz akisina birak artik o ilginin oldugunu biliyor ve inan bunhn pesinden gitmek isteyecek ))
Benimde boyle bi olayim var. Her sekildr davetkardi patronum anlayipta alelen bilmiyormusuma getiriyordum . Bence bu insana adrenalin salgilatiyor hepsi bu :)
Özel bi sigorta sirketin de calisiyordum . Hergun 11 saatimi calisan kizlar disinda patronunla karsilikli geciriyordum . Ilk okarak asistani olarak girmistim ise. Hergun 11 saat bir ev buyuklugundeki ofistesiniz birsey getirip goturuyorsunuz muhabbet edip guzel giyiniyorsunuz yani illaki bir etkilesim oluyor bizden olmazsa onlardan oluyor ki ben bunu cok net parfumumu begenmesinden bakislarindan anlatirken verdigi enerjiden bi kadin olarak anliyordum .

Cekici gelen yani su bence şik giyimli karizmatik bi patron ve seksuel dusunmesekte icten ice bir ates yakiyor bu ortamlar.

Bence adam sizi aramaz. Benim fikrim adamlar kendisi ilk açılan olmak istiyor. İlk olarak kadın ona gelsin istemiyor. Yoksa heyecanlanmıyorlar çünkü. Maalesef böyle. Onların gelip bizi beğenmesini beklemek zorundayız. Paşazadeler ya onlar

bence begenilmek kadın erkek herkesin hoşuna gider

bence begenilmek kadın erkek herkesin hoşuna gider
Bide eğer gerçekten öyle kirmamak için ' bak senin mevsiminde geliyo yapraklar yere düşecek yada ben normalde hoşlanmadığım konuları ve insanları odamda istemem ama seninle hala konuşuyoruz farkındaysan' laflarını boşa söylediyse cidden oha diyebilirim. Hatta şuan beni istemiyorsa da geçenki görmedğim halde benden kaçması gerekmesi lazım değil mi hala kendini göstermeye çalıştıysa ufak bi ümit var gibi geliyo bana sadece. Gün içindede odasında çıkıp görüyor beni öyle dikkatli bakmasada hem umutluyum hem umutsuz. Umarım boşa beklemiyodurum zira gözünün önünde olmak istemem istenmiyorsam.

Konuyu baya takibe aldım.
Konu sahibi yaş farkı cidden mühim değil kafalar uyusunca bizimde yaş farkımız var eşimle ben de aşık olarak gözüm kapalı evlendim.İki çocuklu mutluyuz şuan :)

Adam.belki takibe almış olabilir ya da yaşından dolayı tereddüt ediyor olabilir.Umarim beklediğine değer ve adım atar,atmazsa da işi kararlı bir şekilde birakman iyi olur sen gördükçe kafanda daha da büyütüp uzulebilirsin çünkü hayırlısı olsun

Yaş farkı benim umrumda deil sadece karşı taraf umursuyor mudur ve bana bir şey hissedecek mi diye beklemedeyim. Sadece benim çabalarımla yürüyecek bir şey olsun istemem onu çok seviyor olsam bile. Dua ediyorum :)

Kk da en çok okumayı, takip etmeyi sevdiğim konu türüdür

Konunuzu bende takibe aldım...

Konu hakkında yorumum ise, patronunuzun duygularını bilemem ama, şuan her davranışınızı, kimlerle konuştuğunuzu, kısaca herşeyinizi takip ediyor, gözlemliyor, bilgi topluyor size söylediği o "bir" saat lafından yaptığı değerlendirmeler sonuçu kullanacak

Tavsiyem sadece işinize odaklanırsanız

1 hafta olmuş konuşalı hiçbir gelişme yok mu, karşılaşma?bir bakış?bir gülüş?

Evet tam bir hafta oldu. Olaydan tam iki gün sonra odasına gittiğimde son derece soğukkanlı ve mesafeliydi. Sadece iki gün önce yani çarşamba günü sabah girişte karşılaştık ben onu görmedim arkamdan günaydın deyip sesini duyurmaya çalıştı sanki ve gülümsedi. Bende günaydın deyip yerime geçtim. 3-4 gundurde hiç odasının önünden geçmiyorum. O odasından çıktığında görüyor hep beni. O kadar .
Üff boşunamı hevese kapılıyorum bilemedim ki

Bende şuan bana karşı bi duygusu yok söylediği gibi belki sadece begenidir. Ben herşey begeni ile olmaz demiştim odasındayken, oda ne ile olur peki demişti. Yani demek istediğim hissetmek kelimesini pek anlamamıştı. Bundan yani beğeniden yola çıkarak bi ihtimal ümit olabilr.

Ben şuanda iki üç gündür odasının önünden bile geçmiyorum işimi başkasından rica ediyorum.odasından çıktığında görüyor beni mecbur göz göze geliyorum. Şuan mesela bugün deli gibi gidip önnden geçip kendimi gösteresin var ama sabrediyorum :))

Vallahi bende boşa mı hevese kapılıyorsun bilemedim ama bir şeylerde olsun isterim aşk o kadar güzel bir şey ki acısı bile güzel :) Acaba bir kaç gün işe gitmeyip merak ettirsen, işe gitmediğini fark edecek bir konumda mısınız ayrı katlarda olduğunuz için soruyorum

42 yaşındaki birine göre biraz çocuksu gelmiş olabilirsiniz. yani onun fikri böyle olabilir.
Kibarca reddetmiş çocuksu lise aşkı kıvmındaki duygularınızı.

Boşa heves ediyorsun gibime geliyor ve yorumlarin bundan sonra ondan reaksiyon gelmezse dayanamayip bir adim daha atacak gibisin...Bir erkege ve ozellikle egolari had safhada pozisyonda olan bir patrona duygularini acmissin.Adam ya ego tatmini icin kedinin fareyle oynadigi gibi oynamaya calisacaktir(ki yuksek ihtimal bu) ya da sallamayacaktir.Orda gulumsedi,burda sesini duyurdular falan 40 kusur yasinda bir adam icin fazla cocukca seyler.

Evet bi adım atacağım muhttemelen oda işten ayrılmak olacak.
Neden çocukca olsun. Sizin düşünceniz bu. Sizin patronumu hiçbir şekilde tanımadan anlattıklarımı istediğiniz gibi yorumlayarak egosu tavan biri olarak lanse etmenizde bana çocukca geldi. Adam belkide sadece beni beğenmedi,hayatında birini istemiyor vs vs.. bense kendi dünyamda ona olan hislerimle bi ümit gidiyorum işte. Hepsi bu.

Odasından çıkar çıkmaz benim masami görebilecek bi konumda. Ama her dk çıkmıyor odasından ara ara. Bazen ben yerimde olmam vs belki öyle zannedebilir. Yani çok üstüne gidip bu işe niye gelmiyo diye düşüneceğini yada farkedeceğini sanmam. İş itibari ile de yoğun biri çünkü.

42 yaşındaki birine göre biraz çocuksu gelmiş olabilirsiniz. yani onun fikri böyle olabilir.
Kibarca reddetmiş çocuksu lise aşkı kıvmındaki duygularınızı.
Duygularım hakkında yorum istemedim durumum hakkında yorum istedim diye hatırlıyorum.
Kibarca reddetmiş olabilir evet haklısınız fakat kimse kimsenin duygularına çocukca yada olgunca diye etiket koyacak hadde sahip değil bence. Çocukluk kelimesini kabul etmiyorum kesinlikle.Buda benim fikrim.

Neden isten ayrilasin? Issizlikten insanlarin kirildigi donemde yaptigin is degil yani.Sen itirafi yaptiktan sonra bu iki gunydinlar ve kendini farkettirme cabasi bana baska hissi uyandirmadi valla.Fazla korumaci yaaklasiyorsun patronuna karsi sevdigin icindir bunu anliyorum.Fazla savunmaya geciyorsun.Bence buna gerek yok.

İtiraftan bi süre sonra daha burda ne diye çalışayım. Zaten gergn ve huzursuzum. Siz pek inanmadınız sanırım ama ben gerçekten çıkacaktım bi kaç cümlesi çıkmamama sebep oldu. Ümitlendim az da olsa.
Ama ümidm minimuma düşüyor tabi her geçen gün. O yüzdende sanırım diğer ay başı çıkarım. Onu bu kadar sevdiğimi bilmesine ve bana bişey hissetmemesine dayanamam. Gözden uzak olması daha münasp benim için.
Korumacı değil insanlara bu kadar kolay etiket koymayalım bence ya,gerçekten. Sadece patronjma değil ona buna x kişiye.. herkes aynı değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…