''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

kankammmmmmmmnassın bidenem her şeyimçok özledm ama sen beni heç özlememişsinnomıssız garıinsan bi merak edder lanese nssın canomkeyifler,moraller nsılmuz nasılay dur jeyyar koymazsam olmazdrolrofsuz heç olmazöptuüm kankitomu smiliyle

Bir tek Aslı kankana yazmışsın

iyiyim cnm bende bir ara uzaklaşmıştım çok giremiyordum şimdi döndüm yine
ceylin tam bir afet ki sorma az önce parktan geldik bittim yaniiii

yerim ben onuu yaaa i canımmm özletme kendını gel arada böylee

kuzusu bitanesii canımmmmözlememii gııbende pek giremıyomm kuzummm:86:seni merak etmemmiiinasılsınn hayatımmmmne var ne cokk:89:muz ne etsın benlen ugrasıyoobende seni kokulu öptümm nen geyık yapmayı ösledımmm

len yirim senii

Ye beni Aslı:86::86:

gelirim cnm düğün ne zaman cnm görüşmeyeli nişan falan oldu mu

balım olmadı nişan falann valla cnm düğün tam tarıh bellı degıl allahım ınsallah nasip eder olurrr yaaaartık bendee sıkıldım herseydenn sende dua et ınsallahh cabucak olsunnn

aslım yavrimmmmm geliyorum emmee sen olmuyorsun burdaaa

ablaaaaaaaaaaaa

balım olmadı nişan falann valla cnm düğün tam tarıh bellı degıl allahım ınsallah nasip eder olurrr yaaaartık bendee sıkıldım herseydenn sende dua et ınsallahh cabucak olsunnn

ablaaaaaaaaaaaa

naber canımcımmmömürün topiğindeyim gözümden yaş aktı gülmekten

naylon kankam benm laa kıskanmışoy benm balım,kardeşimle aynı adı taşıyan semoşumpoh muhabbeti yaptığım,otopsici kankamyirim la senü
napinm kanka evdeym öle oturuyomsizleri ço özledm gelinde bi yayın yapalmpoh muhabbeti tavan yapsn
Ye beni Aslı:86::86:

seni kocen yesin

naber canımcımmmömürün topiğindeyim gözümden yaş aktı gülmekten

iiyidri ablacım sen nasılsınn

aman kanka kk nın tadı yok esıkısı gibi ben pek takılmıomm

Sevdiklerimi kıskanırım benBir daha yazacaksan banada yazacaksın:88::88:Oy yirim seni beni namıssızOtopsici kanka Kocam hep yiyor Aksatma burayı gel temem m,i

Aslı muzlu pare nirdesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…