''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

iiyidri ablacım sen nasılsınn:KK24:

aman kanka kk nın tadı yok esıkısı gibi ben pek takılmıomm:KK19:
sende takılma :KK25:sende gelme :KK25: bırak iyice:KK57:
sensiz ben nefes alamam/ bralarda hiç duramam/ tek başıma yalnız kalamam:KK24:

Sevdiklerimi kıskanırım ben:KK53::KK53::KK60:Bir daha yazacaksan banada yazacaksın:88::88::KK60::KK60:Oy yirim seni beni namıssız:KK60::KK60:Otopsici kanka :KK60::KK60:Kocam hep yiyor :KK60::KK60::KK60:Aksatma burayı gel temem m,i:KK19:

Aslı muzlu pare nirdesin:KK60::KK60:

afra tafranı yirim senin:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:yazarım kanka ne demek:KK42:bende seni sefi:KK42:yom:KK69:gelirim nar tanem:98:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEkız bı hafftasır giribimmm gecmıyoo:86:

Aslıcıkkk noldu sana bakalımm :KK70: ilaç al desem içemiyon biliyom portakal sık onu iç bari bide tyllhott var ondan al sıcak suyun içine karıştır iç beni o ayaklandırdı oyyyyy yafruuuuu kankammm benim çabuk iyileş olurmuuuuu muzzzz hikayeleri dinliucez sendenn ona göreeee :KK53: :KK53:

Aslıcıkkk noldu sana bakalımm :KK70: ilaç al desem içemiyon biliyom portakal sık onu iç bari bide tyllhott var ondan al sıcak suyun içine karıştır iç beni o ayaklandırdı oyyyyy yafruuuuu kankammm benim çabuk iyileş olurmuuuuu muzzzz hikayeleri dinliucez sendenn ona göreeee :KK53: :KK53:

ablaaaaa allah ıllıgını vıre gııı saga gonyalı gibim konusrum bahhg:KK60::KK60::KK60:taylot içe içe bı hal oldumm:93::KK25:ne etcem gecmıyıooo:KK50:

ben girdiğimde sana bakıyorum burda olmuyorsun.
napim işte kaldığım yerden devam.
oğluşumu özliiiiim.

X