''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Alsana onlardan ya aksesuar olarak kullanırsın bide ikeada kırmızı cam vazolar var belki görmişsündür onlardan aldım büfenin üzerine ve masa üstüne koydum değişik ebatlarda oluyor

Ben bilirim valla :KK53: :KK53:

Öyleyim demiiiiiiiiii :KK23: :KK53: :KK53:

Abla ev vazo dolu:KK53: Gördüm kırmızı vazoları güzeller orda zaten çok güzel süs eşyaları oluyo mutfak bölümüne bayılıyorum bi de..Bi de küçük oyuncaklar var ya onlardan alıyorum pisiciklerime..
Nevresimleri çok iyi nevresim alıyorum genelde renkleri solmuyo..

Alsana onlardan ya aksesuar olarak kullanırsın bide ikeada kırmızı cam vazolar var belki görmişsündür onlardan aldım büfenin üzerine ve masa üstüne koydum değişik ebatlarda oluyor

Ben bilirim valla :KK53: :KK53:

Öyleyim demiiiiiiiiii :KK23: :KK53: :KK53:

Sexü ablamız kokoş ablamız:KK60::KK60::KK60:
Benden süslüsün tüü bana:KK60:

Abla ev vazo dolu:KK53: Gördüm kırmızı vazoları güzeller orda zaten çok güzel süs eşyaları oluyo mutfak bölümüne bayılıyorum bi de..Bi de küçük oyuncaklar var ya onlardan alıyorum pisiciklerime..
Nevresimleri çok iyi nevresim alıyorum genelde renkleri solmuyo..

Bayılıyom oraya zatenn eşim zor lıyor ordan beniiii tabak çanak ne aasan varr yaa oyuncaklarda çok güzel ama ..
Nevresim almadım hiç almak lazımolmassaa

Sexü ablamız kokoş ablamız:KK60::KK60::KK60:
Benden süslüsün tüü bana:KK60:

Heeee vallla kokoşum işte napıyımmmm çok severim tabak çanak işlerini :KK53: :KK53:

ne trip atıyonn nen calsıyozz aynı zamandaa:82::KK60::KK60:

Efferinnn çalış bakalımmmmm çok yorulma emmme yarın büyük günnnn :KK60: :KK60:

Aslııııııııııııı ilk geceye saklama birlikte yaşa pansumanını yaptır lafına pek gülmüşsün hayırdır:KK60::KK60::KK60::KK60:

X