''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Benim evde hiç yok o mumlardan almam lazım:KK53: Elektrikler kesildimi karanlıkta kalıyorum ışıldakta yok..Hep te elektrikler eşim yokken kesiliyo daha bi korkuyorum:KK30: Mum dedin bu aklıma geldi abla:KK60::KK60:

Heheheheheeh alsın sennki mumlardan söyle korkuyorum diyeeee :KK53: :KK53: yada çıbık gel yanıma deeeeee :KK55: :KK30: ikeada çok güzel mumlar var oradan aldım bende bide siyah tabaklar var orda onun içine koyuyom mumları çok şeker duruyorlarrrr

Nen aslı bugün elbise mi giyeyim rahat bir şeyler mi:44:

rahattt giyinn annemm kızım adamı zorlama öleeee kilitlerlenn felannn:2:

Heheheheheeh alsın sennki mumlardan söyle korkuyorum diyeeee :KK53: :KK53: yada çıbık gel yanıma deeeeee :KK55: :KK30: ikeada çok güzel mumlar var oradan aldım bende bide siyah tabaklar var orda onun içine koyuyom mumları çok şeker duruyorlarrrr

ablaa senndeee az degelesınnn heeeeeeeeeeeee:KK30::KK52::KK52::KK52:

Unutuyorum almayı..İkeaya o kadar gideriz bi de mumların yanından geçerken ne güzel kokuyo derim ama almam:KK60::KK60:

Unutuyorum almayı..İkeaya o kadar gideriz bi de mumların yanından geçerken ne güzel kokuyo derim ama almam:KK60::KK60:

Alsana onlardan ya aksesuar olarak kullanırsın bide ikeada kırmızı cam vazolar var belki görmişsündür onlardan aldım büfenin üzerine ve masa üstüne koydum değişik ebatlarda oluyor

Abla sen işini biliyorsun he:KK1::KK1:

Ben bilirim valla :KK53: :KK53:

rahattt giyinn annemm kızım adamı zorlama öleeee kilitlerlenn felannn:2:

ablaa senndeee az degelesınnn heeeeeeeeeeeee:KK30::KK52::KK52::KK52:

Öyleyim demiiiiiiiiii :KK23: :KK53: :KK53:

X