''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

anlatılmaz yaşanır ablabigün msn yaparsak gel gör

yaşanır diyon yanii eeee yaşacak bigün bari ben sizi utandırmayımdaaaaa pehhhhhhhhh :92:

Abla çaktırmıyım dedim saf muamelesi yaptı

heheheheehe

gelcem bigün merak etmeeeee beter etcem siziii msn de

locacım

komşucummm

asli kanka nörüyooonn gece gece aska geldim 15lide döktürdüm kanka buldugum ne varsa ekledim keske daha öncelerde gece kimse yokken ekleseydim zabahletiyin koppuslara gecerdiniz hos siz zatan benim her halimle koppuslardasiniz :82: ama ossun :94:arada degisiklik iyidir iyi
kanka özledim la seni
sirf seni degil hepinizi tükkanda kapandi :96: kanka yaslancam erkenden kanka üfff :95: idare edemem kanka idare edemeeeeeeeeeeeeeeeeeem
neyse kankam gidiyom ben yaaaaaaaaaaa :95: la bu arada günlügede bakmadimya la ben :96: öfff kim yazcek hindi oraya :84:
viztik kacanzi kanka

ablaaa allasenn gel msneeeee beter et bizi

kankaaa küsüm ben saga kızımmmkonusma benleözledıkk anlamayınn sen gelmeyın bende gelmıyom artıkkkızım ne bıcım seyler eklemısın ahlaksızmısın senkıme cektın bilmem kiii:76:yaslancaaann sen yat bölee gec saatlerdeeeporsuk kıvrısık olda görrrridare edıyız bız senıı hep kankaaaa:86:

aslıııı günaydıııın..

günaydınnn kuzuuu:86:

Gğnaydınnnnn kızlarrrrrr

ankimmmm

Günaydın fıstıklar

gnaydınnnn pkolummm

slm kıslar nasılsınız

iiyizz süperizzzzsennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…