''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

millettttt bugunn cumartesıııııcok sevıym yaaaa:98 yarın sabahh erken uyanma ve iş stresının olmadıgı veeeeeeeaaskımlaa bütnnn gün birlikte olcagım bigünnn yarınn ne kaaa güzelll bunuuu anlatmasıı zorrr kankacanlarımmsanırımm cok asıgım yavvvgece gece neolduu bu kıza dıyorsunuz duydummmne var yanii ayda yılda bı askaa geldımm hep muzun askına gelcek degellemmmama şimdi geece gece o sıhırlı kelımeyı söledımmmmuzzzzzzzzzzzzzzallammm muzsuz bi yasam olmass olsunnuykumda cok geldiii sımdı sacmalama zamanıı zannımcaaakankalrmmm hepınızı cok özledımmşaka bi yana bu özlemden kaynaklı burukluk var içimdee fıstıkk zıbın candyyy anko6 phılemonn seker seyy kardelen skopcaa baska ısmını yazmadıgım varı leynnn prensesımmm:44:baskaa valal uykum cok geldı yazmadıklarım tomayto atabılırrrzaten iç dünyamdaa uyku moduna gectımm müsadenızle hafanın 6 günü zabanın 7 sınde kalkıyommacısylaa tatlısylaa bı hafta daa bıttııdu bid kk kankacanlardann haftaya gectım :Sapitanaslismili:en yakın zamanda yayınnn istıyomm duydunuzmuu bejnııı:84::84:yiter artıkkk yiterrr kendınızee gelinnnnnn:88:bu bir emirdirrrrryazımı okumayanlarrr muzsuzzzz kalsınn temammıııhepınızı öptüm yaladımmm:103:basım dönüyoo yaaaa:111:neysemm kactımm bennnn görüşenziii öpenziiiizapıhaslisimili:::

Son düzenleme:

Aslıııııı kankaaaaa yarın muz günü haaaaaa hadi bakalımmmm iyi muzlar ossun kızzzzz biraz daha küçğk yazsaydın ya yazıyı gözümmmm pörtledi okurkennn düzelt hemen büyük yazzzz

selam komşummm
minicik yazmış fermanını:86:demiyoki abla kankaların gözleri zor görüyorrr

slm kıslar nasılsınız

Selamm ne ossun ya takılıyoz buralarda

sanadaiyi ablam sağolasın

aslıııı beni unutmuşun

Locacım ne haberrrrr

selam komşummm
minicik yazmış fermanını:86:demiyoki abla kankaların gözleri zor görüyorrr

Selam komşucummm sorma ya yarın muz günü ya bunun aklı bir karış havadadır şimdi düşğünmüyor hiç bizleri demiiii demiyorki bu kadınlar yaşlı başlı acaba gözleri görürrmü diye

aslı sen nassı bi garusun yazalah
okuyana kadar gözüm çıktıdüzgün yazsen aşıksın diye gözden mi olak
ası ptsev boş gelseneayy eskiden beklerdm bizimkiler gitsn sevdalımı eve atimşimdide evde değiller sevdalım yokben şansıma edim

aslı vitese tikkatyarının değerlendirmesini msnde yaparz

bende yAyın istiyomm:84:

hee aaslııson oolarak msnde gösterdiğim smil varryahe işteanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…