''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

sonunda olann olduuu ellammm şekerrrrro ne bu ne derken muz kacmıs demekkııı

:78::78::78:ablaaaa torktmmmm:18:

tam o gün oldu ne ollduysaa bu ne bu nee diee merak edipp arastırırkennn

eee ne demişler baaakkk.

a d a m ı n b a ş ı n a ne g e l i r s e y a m e r a k t a n , y a d a ....... (anladın sen onu )

Son düzenleme:
eee ne demişler baaakkk.

a d a m ı n b a ş ı n a ne g e l i r s e y a m e r a k t a n , y a d a ....... (anladın sen onu )

anladım anladım anlamammıı bundan sonraaaabeniii gebelikkk mayıs annelerii mart annelerii vss bebegımmm 5+7 oldu felan dieee konu acarken görürsunuz artıkınn:76:napalım bundan sonra böle geyıkleredeee eksınlarda gezmek yokkköğrenmek zamanııı madem bi halt yedıkkkk:98:herseyın hayırlısı olsunnnnanam yaaa geldıler bana yıneee sacmalamaa saatim geldiii yetısıınn kardeslerrrr:96::96:bri benı durdursunnnnn

aslııııı kendine gel hemşoooo.

aslııııı kendine gel hemşoooo.

hakket hacıı van vinittttneoluyo lan aslı kafayımı yidins ennn67:kulagından cıkanı agzın duyuyomuu:44:burda bi terslık oldu tam tersını yazcaktım yaaaaahemso yaaa valla saatim geldii sapıtmaa saatım hep onun sucuben ne yaptıysammm bızım için yapmıstım amaayok yokk valla acil yardımm lazım bana:hiçbizamanbukadarsacmalamayn aslisimili:

Mekan yok diyodun aslı buldun heralde bi yerler

tam o gün oldu ne ollduysaa bu ne bu nee diee merak edipp arastırırkennn

Buldunmu aradığın şeyi pekiiiii

Açık görüş fazla açık görüş olmuş

Çok açık görüş olmuşşşşşş

eee ne demişler baaakkk.

Gwebertirim seniiiiii yafruuuuu knkaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…