''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

hoşbuldum nevar neyok gününüz nasıl geçiyor

ladyyy yavruuu h.gg günümüzz mok gibim gecıyooo

merhaba şekerler

merhabaaa esennnn bugun ne günüüü hacııııı:86:

kanka yapma ama böyle nolur

güle güle git gel skopum

bugun iim kankammmmm ahandaaa alıntı pesındeyımmm laaaaalıntı yapıyosam anlakı varım işte o zaman:saçmalayanaslisimili::86::86:fıstıkk kızımm bakk 15 liler olarakk bi yayın lazım ben sana diim kankaaaa:86:

ablaaa bakk sıncık nasıl duygulandımm yaasıkopattanduygusalabaglayanaslismili:tomaytolarıonı yirim senin ablamtomates atınn sen kactı kecılerrr yavastannnkeçilerle bilem duygusal bağ yasıyom laaaellamm akıl fikir versın banaaaşarkıdaaa patlatmıs pil ablam bana özelbirdeben patlaıymm bi dkdam üstünde uneler tombu tombul memelerr

günaydınnnn kızlarrrrr

tünaydınnnnnn pilim ablammm:82:

Günaydıııın :86::86:

günaydınnn sekerimm o avatar ne öleeeonun bi hıkayesı var bendee

Günaydınnnnnn hatunlarrrrrr aslıııııı yafruuuuu kankaaaa nasılsın canımmmmmm

abla kan kammm bugun daa iiimmmm sekerimmmmm balımmm sen nasılsınnn

skoppp slm sanada memlekettesın ammaaa senıde andımm hacııı kıymetını bil

kardelen yokkk prenses yokk zıbınn nerde candy zatenn muzu bulduu bizi unuttuuu bi tomayto atalım ona

neymiş hikayesi anlat bakalım ... merak ettim.. :26:

neymiş hikayesi anlat bakalım ... merak ettim.. :26:

birgün karıylan koca varmıs taammıkadının kocası sürekli o senin avatardaki gibi parmaklarıylaa döndürürmüş sağdan sola :111:ama adam bunu malum şeyi yaparlen bilem yapıyomuss yani düşünnn:118::122:eli iştee gözü oynasta gibim adamda o hareket takıntı haline gelmişş:86:sonra kadın dayanamamıs mahkemeye vermiş boşanmak için tabisi omus hakim kızım bu adamdan neden bosanıyosun ne oldu demiş:26:kadın baslamıs sayın hakimm benım kocam sürekli o hareketi yaparak göstermiş tabii böle yapıyorrr her dk hiç faketmıyo demişşcinnettt gecircem artık dayancak gücüm kalmadı demiş:95::95:hakim adama döner söyleyecek bişeyın savunman varmı der..:44:adam derki sayın hakim ben karımı cok sveıyorum ve ayrılmak istemıyorummkarısına döner ve derkii tamam karıcım madem böyle yapmamı istemıyosunn der bundan sonra soldan sağa döndürürümm diğerını boslarım enin için demiştabi bu hikayeyı anlatırken elle göstermem lazım emmeee görüntülü kk olmadıgı içinn sayın arkadaslarımmm görsel olarak gösteremedım siz hayal dünyanızı kullanarak öyle düşünün:98::98:herşeyide benden beklemeyın

ama olmadı kiiii....göstermen lazım. anlamadım ben şimdi bişiycik...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…