''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Aslıııııııııııı kıyamam kızzzz nasıldaduygusal yazmışsın öyle yaaaaaa kızım geldiya bugünde hep beraber dışarı ya çıktık sonrada k.valideye gittik yemek yedik geldikkkk çok olmadı geleli bizimde fırsat buldukça zaten uğrarımm hafta içi sabahları daha rahat oluyor benim için kızım da uyuyor o saatlerdee kalkana kadar burada olurum zatennnn

Ne güzel kızına kavuştun ablam

Ne güzel kızına kavuştun ablam

Saolll semacımmm şükğr kavuştuk ya ayrılıkta kötü oluyor ama biliyonmu gerçi alıştık biraz ama yinede zor beeee

Ablam nasılsın keyifler yerinde mi geziyosunuz kızınla

İyiim ömürcümm dün çıktık zaten bugünde hep beraber gittik oradan da k.valideye geçtik yemeğimizi yedik geldikk

Bilmem miBeni aramadılar bile doğum günümde annemler

Bayılıyorum testere serisine

bende bendee eksın eksınn

İzlemedim izlemeyi de düşünmüyorum ıyyyyyyy

hödükk skopcaaaaaa:86::86::86:

Sevmez misin bayılırım korku filmlerine bi de 3 boyutlu olcak bayılırım

bende en son 3 boyutluya gittimm yanıbasımda kesıyolarr sankiii

Yok sevmiyorum ben testere birde iğrenç geliyor bana :120:Korku izleyince resmen korkuyorum benEtkileniyorum malesef

kuzu yaa kıyamam benı gülme krizi tutuyooo

abla kankam gelmısssbizleri unutmamıss yuppiiiablam gözunaydın ohhh mis gibi güzel vakitgecırın vallaa doyu birbirinizegel ablam gelll özlerız senııben hep buralardayım kımsee yok nöbet tutuommm

Bilmem miBeni aramadılar bile doğum günümde annemler

canımmm ne dedım ben sana hani üzülmek yoktuuu

abla kankam gelmısssbizleri unutmamıss yuppiiiablam gözunaydın ohhh mis gibi güzel vakitgecırın vallaa doyu birbirinizegel ablam gelll özlerız senııben hep buralardayım kımsee yok nöbet tutuommm

:

Geldimmmm aslıcıkkkkk fırsat buldukça gelirim zatennnn geziyoz anacımmmm yarın evde olurum herhalde pazara filan gitmem lazım pazarteside günüm var hazırlık yapmam lazımmm

Nan testere izlemeyen hödük mü oluyorBende hödüksem

naslii ve yandaslariii heyooooooooooooooooooooooooo men gelmiseeem özlediniz mi layn beni ben sizi cuk özledim :84:
15lide alintilar almis basini gitmis vay bana vaylar bana lilililliliililil :zilgitcekenfstksmili:
neyse ben gidem alintilari halledem sonra gelmisinize gecmisinize bakcam yani alintilara

Kankaaamm,fıstığım
Aslııı kanka görüş günü bitmiştir neredesin nan
Bak ben bıraktım muzu evime geldim
Muza elveda de artık

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…