''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Nan testere izlemeyen hödük mü oluyorBende hödüksem

ivet ivettt kankaa hödükmüsün sennn

Günaydın mutlu pazarlar

günaydınn tatlımmmm

:95::95:al işte bu smıleyler sanaa ,hem senlen konusmyomm benn taammıııinsan bi haber eder kızımm kankalarım merak eder die düşünürözledık heraldeeesensız adamakıllı geyık bilem yapamadım kankaaaaglayımda görrrr

Kankaaamm,fıstığım
Aslııı kanka görüş günü bitmiştir neredesin nan
Bak ben bıraktım muzu evime geldim
Muza elveda de artık

görüş gec bittii kankaaaa anladın sen onuuu

aslıcım
nasılsınn

iidir bitanemm sen nasılsınnn

aslıcım*dıkkat-et
muz-yerken
kapmasın-senı

anammm töbe bismillahhh yaaaaa muzaaa bakk muzaaaaaaa:83:korktum şerepsizimmm

koptumbende*canım*aslıyı*uyaralım0dıkkat*etsınyerken-nelercıkıoo

benım muzum bitaneee ısırmaz sever beniii

Civciv çıkıyo kuş çıkıyo abla

allah belani kanka:82:

hayatındaa hiçmi muz görmedın kankaaaaa:86::86:

selamın helloooooo

selammmmm ablammmm:80::80:

bencede*canım-hermuzu*yemıyın
:18::18:

her muzu yemem 'sloganım bilemm varr'tek muzlaaa hayatın sonunu getırrr

aslımın
muzseverlıgı
ayakkabısına*dayansımıs

ayakkabımm bile muzluu abiii muzsuz cıkmam:86:

aslııım,günaydın canııım...ne de güzel şeyler yazmışsın kız....
aynen yazdığın gibiydi c.tesi günü...koşa koşa gittim eve,temizlik,yemek,sudenazz.... annecim de geldi çok şükür..sudenazı bugün anneme bıraktım,inş.durur..şuana kadar bi sıkıntı yok ama..ananesi yeni ciciler getirmiş kuzuma.. sevinmesini bir görmeliydin....üstüne giydirirken amaniiiiinnn ananemm die nasıl bağırıor yavrum benim..... annemin peşinde dolanıp duruor ananem diyerek... akşam da komşularım geldi...saat 1di yattığımdaaa... mutfağı toparladım falan sonra bide dizi çekimi vardııı...
ve yorgun yorgun başladım yine haftaya.... :84:
özet geçiim dedim sana..... sen de muzunla beraberdin dimi...

canım benımmm begendgınee sevındımmmannaemı gelmıs sudişinn kuzumunn amanınn annesiiiyirim ben onun kıyafetlerını falannn:86:dizi cekımımı vardıııanammm benım ne zamndır yok yaaaane olcak benım bu halım bilmem:84::84:

Huuuuu günaydın kızlarrrrrrrrrr be haberrrrrrrrrrr

gıunaydınnn ablammmmii calsyokkk para kazanıyokkk:89:sen nörünnn:94:

Aslıııı nerelerdesiiin. :82: :82:

yettiimmm yettimmmmm

aman allahım şu anda çüşonzi olmus durumdayımmmneler oluyor bana kankalarımm:96:naptım naptım bılıyonuzmuu anlatıyımm sizeeesimdi bi icralık müşter vadı adam avukata para vermıs onu ben alıp havale yapıyımmı merkezle görüş dedi:86:bende tamam dedım merkezle görüştümm:97:dedılerkii müdür havaleyı yapsın sonra acıklamayaa adamın ismini yazdırsınn sonraaa vs :124::128:tamam dedım iletirimm ben aradım tabi müdürü:102:dedım şimdi parayı avukattan alcakmısınız sonra bankaya gidecekmısınız şirketımızn esap numarasına parayı havale yapıp sonra acıklama kısmına adamın ismini yazdıcakmısınız:118:sonraa bana tlf edippp bana bilg dönceksınızzz:126::111::111:bende merkeze döncem dedımm :95:sonra tlf kpadım sandım galıbaaa ohaa yanii amma uzun cmle kurdum ıhanzi oldum demişimmm60:aslı iyisin demi dedii:86:sonra bide kahkaha attıııhoscakal aslı kendını yorma dedii yaaa:84::119::111::111:koptum emin olun yaaaa te allam yaa iice kafayıyıyomm varyaaa:83::86:neysemm kankacanlar sizlee paylasıyım dedımmm

inanmıyorummmm yaaaaaa deminki mesajımmm uçtuuuuu

aslımmmm yavri kankammmm
ne kadan duygulandımmmmm merak etme topiklerimiz arada bir susuyor amaaaaaaa
sonraaaaa tam gaz devammm
kocişşş bayaaa düzeldi bende rahatladımmm artık yavaş yavaş geliremmm:86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…