''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

kankacanlarımm ciğeriparelerimmm:98:şimcik işyerinde otururken birden ansızıncanım cok sıkıldıı diidmm bi topacıgıma gidem bişiler yaziim dedimmm:86:nasıl etmişim ii etmişmiyimmmhem 15 li topıgımız hem benım topik gün gectıkceee elden düşüyorrrrsorarım sizee nidennn nerde bu millet nerdebu devletttkıme dıomsa işteeeeank ablam pilim ablammmm nerelerdesınızzzz:44:özledım hepıcagınızı:82:hele fıstıkkyok kac gündürrrrrkankammmm dönnnnnnnnnn dönnnnnnnnnnnnnnnncandy hanım muzuylandır iice pabumuz damlardaa garimmmskopca hanımdaa bugunn dogumm gnü mum ruj neımmm telasındaaaa:86:seker seyy mesaiyi bitirdii kostuu gittti evcagızınaa anası gelıyooodaha yemek yapcakkkk oooo ev işiydi sudenazıdı kocaydııonadaa kolaylıklar dılıyorummmprensesfb dee yok bugunn o da garibim bizeee neseli fotolarr bulmaktaa mesgull napsınnn muzz arıyodurrr:98::78:kardelen hanım herzamnakı gıbım kkdaaa tocası yoksa onu buralarda bulabılırzzzzıbınnn hanımdaaaa kırmızı olupta kürkünüü giydıgı gündenn berii eksınlardaaaaher an onu ve saz arkadaslarınııı içlerınde ben de vvarımm mapısta görebılrıısnızzzz:90:don neyım getırmeyıı unutmayınn bahh yaaaaapilii ablamınn tocisi hastaydı sanırım ondann gelmıyooank ablamın kuzusuu geldii onlannn gezıyooo tabisi sımdııama yınede arada ceee ee dıyıpp bizi unutmuyooo:87::89:bu arada yarın pazarrr yanii yarınnndondurmaaa günü muz günü bütün günler yarınnbugundee zaman gecmek bilmedı laaaa :82:neysemm amma cokk konustummm heee gelırım yınee topişimm:80::80:

Bu yazını okuyunca hem güldüm hemde duygulandım nan aslı
Kimsecikler yok arıtıkın
Bak benim kocemn doğum günü olduğu halde sizide araya sıkıştıryorum
Ah ah Kk da olmasa ne yaparım bilmem

Bu yazını okuyunca hem güldüm hemde duygulandım nan aslı
Kimsecikler yok arıtıkın
Bak benim kocemn doğum günü olduğu halde sizide araya sıkıştıryorum
Ah ah Kk da olmasa ne yaparım bilmem

leyn semaa bak saga özel renklı yazıyomm hemde topiğim renklensın dieeekızım öle burda gezınecegınee hazılrlıklarını bitirbak osmanlı pardon mahidevran tokadı gelıyo haa:zapitanaslisimili:rengarenyazanaslisimili:

Yavrim poğaça mayalansın diye bekliyorum herhal gidecem istemiyon herhal

anam o ayrıntıyı atlamısakkolsun yınede pazrtesı günleriii bazen gec gelıyon ondan yasdımmm:laficevırenaslisimili:

Pazartesi günleri geç kalkıyoruz kahvaltı yapıyoruz sonra gezmeye gidiyoruz sinemaya yemeğe falan ancak akşam gelebiliyorum:82azartesileri izin günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…