''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

kankaaaaaaaaaaaaaaaaa gec geldim biliom ama napem dün eccik piskopata bagladimdi :86: sonrada yeni yila girdik iste bomba fln patlatmaya ciktik eve geldigimde cok yorgundum:97: kkya girdim topige geldim alinti yaptim hatta :86: ama cevaplayip yollamaya dermanim yoktu o yüzden acil cikisla kendimi yataga attim

neyseee olsun bugünde kutlarim yeni yilini demi la

yeni yila muzunla girdin haa :86: aferin aferin
15liye neyimde muzlu yillar yazmissin ne muz merahlisi arvatsin kanka
al sana muz

muzunla yeni yila nasil girdin kanka akilli uslu durdun demi elin ayagin oynasmadi umarim bu konusun hakkinda ifadeni alcam daha namissiz

kankam

bu arada o avatar ne öyle la te allam ya gelde kopma arvadin bacaklar neyim adamda gecmis oraya öyle ne yapiyosa artikin töbe yareeppiimmmneyi cagristiriyor o öyle kanka:92: utanmaz tirbiyesiz hangi sebepten veya neyi hayal ederek :122: o avatari koydun allasen hayir tamam kanka anladik anladik anladik anlamasinada:89: niye tüm kkya belli edion kanky unutma kanka iki kisinin bildigi sir degildir :82:bu ne alakaydi simdi :105: fstk herzamanki gibi sacmalamaklarda:119:kapanisi sacmalayarak yapmazsam gözüme uyku girmez

ne psikopatı olum sen hayla psıkopatamı baglayonn kendını o kadan vites anlatıp güldüruyomm senı sonra psıkopatt oldumu leyn sımdıadamı dellendırmeeekızım muzla degılde neyşe g,rcen yenı yıla te allamm yaa zıbın gibi nette giecek halim yoktu yaneeedaha onada sorcam hesabınıı o kadan öğrettık bi muzla gir ömür boyu muzsuz kalma die yok nerde muzcu aslı sözü dinleyennte allammm zaban zaban koptum yine yaaakankammm o hiç seksi olmayan muz için de ayrıyetten tşk ederımleyn kankamm valla bende seni cidden harbıden sevıyom lennkardesım gibim kuzum benım yaaa bak duygulandım leynnsen üzülmee sakın leynnnben yanındayımmmsanadaaa ii yılarrr

avatarmı kızım o avatar askı anlatıyooo anladın sen onu kankaahasta oldum avatara görür görmez ahanda benım avatarım bu diidim tabisi heycanlandım bıdeekankam gece uykum gelmıs hakket yazarken yine saga kac kere dıdım sacmalamaya baslayınca yastıgına muzum die sarıl uyu dimedımmı

Bu kadar muzu düşünene de bu avatar yakışır fstk cım
cok dogru valla
bu arada allah benim bilami virmesin dün uykulu uykulu sadece aslinin yeni yilini kutlamisim hic oldu mu bu simdi :zalakfstksmili:

herkese iyi yillar kizlar
Kardelen skopca sheker sey bu topige takilan daha baska arkadaslar varsa:97: ve ben onlari saymadiysam rahat olun tomatisleyin tomatisleyin
15lilerimin adini yazmicam:82: cünkü onlarinkini 15lide kutlamistim :86:

yok kanka ne halasi :97: baglamiyorum psikopata fln:87:
ama hem yeni yil hemde dogum günüydü hüzünlendim biraz

kanka sus en iyisini o yapti yeni yila 15lide girdi :86:

begenmiyoda la nerden buluyum sana sexi muzu bak kocaman muz buldum :86:

biliorum kankyyyy siz varken üzülmek ne mümkün

Son düzenleme:
aski anlatiyo litfen kanka litfen aski pis emellerinize alet edip adini kirletmeyiniz kanka litfen
bilmem miii bu avatari görüp hasta olmasaydin sasardim zaten
kanka tamam hayali muzla yasiyoz yasamasinada bagrimiza muz diye yastik nasil bascaz kanka hayal alemimiz o kadan genislemedi :86:

fstk cım seninde yeni yılın kutlu olsun canım..Ben hiç alınmadım çünkü genelde sabahın köründe mesaj yazıyosun normaldir uyku sersemi unutman

Selam fıstığım ne haber nasıl geçti yılbaşı gecen içirdinmi içkileri

Abla o akşam arkadaşlara gittik ordan da bara gittik..Benim içirmeme gerek kalmadı kendi içti zaten

Ama öyle gürültülü bi yerki bi şey söylemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…