''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

Bide alkollü araba kullanmaya kalkıyorr haaa onu orada bırakıp dönecektin sen kendi giderdi :KK53: :KK57:

selammm fıstıkkk :KK3: :KK3:

Ya malesef öyle araba kullancak bi de bana diyo ki bana güvenmiyomusun:KK1:

Nasıl bırakıp döneyim geldiğinde evde katliam çıkardı valla:18:

Kendine güveniyor demekki araba konusunda

Canım takıldım zaten bırakıp gelmek olmaz tabi seninkinin sağı solu belli olmuyor zaten :KK57:

Benimki sürekli içen bi insan değil alışık değil..İstediği kadar güvensin kendine bi dikkati dağıldı mi insanın telafisi yok..:KK57:

Benimki sürekli içen bi insan değil alışık değil..İstediği kadar güvensin kendine bi dikkati dağıldı mi insanın telafisi yok..:KK57:

Bizdede çok içilmez öyle arada olur oda ...
Tabiki ne kadar güvenirse bile kendine karşıdan gelene güvenemezsin sonuçta bir anlık dalgınlık bile nelere mal oluyor sonuçta allah korusun yinede ..

Bizdede çok içilmez öyle arada olur oda ...
Tabiki ne kadar güvenirse bile kendine karşıdan gelene güvenemezsin sonuçta bir anlık dalgınlık bile nelere mal oluyor sonuçta allah korusun yinede ..

Öyle tabi ablacım karşısına neler çıkıyo insanın..:18: Ben benimki kadar inatçı insan görmedim zaten onu bile inat yapıyo..Bi de ben de inatçıyım iki keçi karşı karşıya:KK53:

heyıo slmmm fıstıklarrr leyn fıstık üstüne alınma fıstıklar dedım:KK60::KK60:pili ablaaaa kayısılı doğadan aldım hee içtim şincik işe yarazsa sorarım sagaa:KK60::KK60:herkesmerakediyooo tabisi şimdii o ne diyeee süülemem iştee:KK60::KK60:ankimmm skopcam kardelenımmm seker seyyy candyy zıbınnnn pili ablammmmm:KK24::KK24::KK24:

X