''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

günaydın canımcım ne haberrrrr

sonrasında ne yaptılar bilemem pul kolleksiyonunu göstermiştir herüffffff
pul mu oda neee :önceohanziolardaolupsonrasindaonediyesoransaskinfstksmili: :86: baska bisi olmasin sakin :smilkonusundakendiniasanfstksmili: :82::86::anlasilmasizorsmilleryazipkankalarinisiniredenfstksmili: :rezilfstksmili: :86: :smilleretakildimkaldimsmili: :neoluyobanadeliriyorumellamsmili: :yiteryagyiteryagggsmili: :hahahahahahsmili: :hahahasmilinelasmili: :smillersmili: :sabahakadarbuböyledevamedersmili: :teallamsmili:

barismissinizya ona bak kanke :97: göynünü al bak o zaman inat neyim kaliyo mu :86:

karsi bina diom dua et kafana düsmemis diyo kanka sen bir saskin misin

pilim ablammm

eferin lan hep böle sahep cık topiğimeee

canımm şükür geldınnn nerelerdısın kuzumm

bugun pazar tam mesai günlerimm
büyük bir zevkle

mesaide nördünüz kanka dökül

aslımmmm biraz topiğine uğraaaa
2. sayfadan bi çekiimmmmm:82:
cidden yaa nerelerde bu kiz :26: merak ettim

Aslııııııı kuşuuuumm

candyyy özledimm laaaa

günaydınnnnnn yavriiiii kuşşşşşş

nasılsın ablamm:44:

günaydınnnnnnnnnnn asliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gunaydınnnnnnnn

canımmmmm hiç unuturmuyuz seniiiii
işyerinde durumlar iyi gidiyor galibaa

eh işte takılmamaya calısyorummm dün fenaydı midem acile gittim reflüm azmıss saolsunn:95::95::95:serum iğneeeeoff offf dahada merkezdekı bitane sürtük dıyoki hastaneye gıttgıne dair belge getır yarınnnhey allam yaaa

büyük bir zevkle

mesaide nördünüz kanka dökül

cidden yaa nerelerde bu kiz :26: merak ettim

lennn o smıellerını alırımmmanladın sen onuu kızım yazcak smıley kalmamısssmanyakkkk deliiiii:fıstıkinsmıleylerınıokurkendelirenaslismili:bi mesai daha geldi olummmm offf adetlıymmm fena karnımmm dünde hastalandım kanka laa acile gititm:96:sinrden herseyı içime atmaktann bi takılmamayı öğrenemdım laaaa:95:ne olcek benım bu halimmm

hemşom selam.biraz da burdan yazayım dedim.
hasta oluorum..olmamak mümkün mü şu soğuk işyerimde.tepemde ufo var bitane ama kendini zor ısıtıor. kapının altından öle soğuk gelio ki.ayaklarım tüm gün buzzzz. eve gidincede ısınamıom...
donuorum anasını satayım yaaaa. müdüre dedim,şu kapının altına bi sünger falan alalım die...
hiiiç oralı değil.Allah nası biliosa öle yapsın....
çok kötü hasta olucam ben yaaaa.sabahtan beri wcye taşınmaya bıktım...
neyse içimi döktüm azcık. :84:
görüşürüz yineeee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…