''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

benımkıyle tartıstık canım sıkkınnn

işyerınealmaya gelıo bazen cok acar müzigin sesini burda zaten sorunluyum bılıyosun bıde laf duymamak adına acma dedım demdıg ı kalmadı almıcakmıs bundan sonraa

Barışırsınız merak etme canımmmm gönlünü alır erkekler böyle maaleseff hepsi birer öküz ve yontulmamış ağaçtır

oo süper olmuş kızzz olurmuu hepımızın topği burası

burdayım canımm dün bişey yazasım gelmediii:82:
kanka sen manyak misin :86: kendi topigine yazasi gelmiyo allam

dün burdada cayip yagmurr vardıı gök gürlediii yaaa:18::18:bende cok korktum allama
kanka layyynn :18: demin rüzgar öyle bi esti ki anlatamam yer gök inliyo sanirsin :18: penceremde acikt,i sesleri duyunca disari kafami uzatmamla karsi binadaki catinin tuglasi küüüüüüüüüüüüüttt:83: diye yere düsmesi bir oldu hemen pencereyi kapadim tirstim galiba sanirsam :86: oha la düsün sadece rüzgardan böyle oldu yarepppim hayla soklardayim kanka

işyerınealmaya gelıo bazen cok acar müzigin sesini burda zaten sorunluyum bılıyosun bıde laf duymamak adına acma dedım demdıg ı kalmadı almıcakmıs bundan sonraa
kankamm msnde dertlestik öpüstük koklastik:86: moralinin azda olsa düzeldigini biliyorumya icim biraz olsun rahat
bakma kanka la laffffff almaya gelmicekmis pehhhhhhhh blöf kanka blöf takma sakin

Barışırsınız merak etme canımmmm gönlünü alır erkekler böyle maaleseff hepsi birer öküz ve yontulmamış ağaçtır
ne kadanda rahat bir sekilde hepsi birer öküz diyosun abla giiiiiiikoptum yeminleee

aslım kavga mı ettn
kanka allah belani vermesin kiz kavga ettim diyo sen daha ne diyon:86: merdivenden düstükten sonra düstün mü diye soranlar gibim olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…