''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

ula ben asliyi aday gösterdim dün aksam henü anket acilmamisti haliyle nasil oy vercem denyolinda simdi oy vermek icin girdim bide ne görim benide aday göstermisler iyi mi
üstelik benim ic haberim olmadi

amorti teselli demek nan 20 30 tl bişi cahal:myeka: müsait olunca cok gözel seyler yapıyoduk bi o bı ben kanka
kanka ne bilim la olm ben trde mi yasiomda bilcem
anlativer hele neler yapiyodunuz kanka yabanci yok olm irahat ol dök bütün kirli camsirlari ortaya nan

hiçmi abana cekmedın kızım bul bi muz garim ama sana yasak muz küççüksün
suss beni kirli emellerine alet etme laynn ben saga benzemem :89: :akilliusluviztiksmili: :86:

kanküm senmi gösterdintabisi orda desifre etcen dımı beni mannah
tabikiside ben aday gösterdim nan :86: yanniz bende aday gösterilmisim kankalar arasi rekabet gibim oldu la
ne sandin olm :131: tüm kirli camasirlarini dölcem ortaya :86: sen hele bi secilde

fıstıkta aday gösterilmiş:26:
ava giderken avlanmış
hakkat yaw

abla benım sıfır hala aslıhasana verme angel saol cnm
kanka ne meraklisin la cok pis SIKISTIRIYOLAR kanka habarin var mi ula sahsen ben hic istemiom oturmayi sadece nilimi kiramadigim icin evet demistim bu seferde aday gösterilmisim abi kim aday gösterdi beni ciksin ortaya

bakınnn şimcikkkk cok uykum varr alıntıları yarınaaa saklıyomm patron geldıı laptopum acamadımdellendım bugun allama işyerındeeni ara acayip hareketler yapmaya basladım yakında deli damgası vurcaklarhepınızı özledım gözlerınızden öperimkk da yavastan güzellşip gelır

Kanka iyi ya tescilli deli olursun bundan sonra
Damgalı kankam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…