''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

nerde olabilirim aslım tabikisi de işteeee offff offffffffff piyangodan para çıksa da hep evde otursak yesekkkk =):121:

slm kızlar..ben trabzon istanbul arası yaşayan arada ankara,balıkesir de bulanan bi bayanım.beden eğitimi okudum yeni mezun oldum..iş gereği geziyorum..ama genelde trabzon istanbuldayım...22 yaşşş..kısaca kendimi tanıttım sizler kimlersiniz neler yaparsınız....

bende muhasebeciym cnmmm faturalarla kafayı yiyorum bütün gün 22 yaşındayım

hoşbulduk philemon.merhaba:)

muhasebe hesap kitap allah yardımcınız olsunnn.

bu arada aslı ablam konya da okudu .çok geldim yaniiii..ahhhh ahh kule siteeee:)

ben geliyom geliyom kimseleri bulamıyorum...offffffffffffffffffffffffffffffffff
Hoşgeldn sen de canım
nerde olabilirim aslım tabikisi de işteeee offff offffffffff piyangodan para çıksa da hep evde otursak yesekkkk =):121:
Nerede o günler
bende muhasebeciym cnmmm faturalarla kafayı yiyorum bütün gün 22 yaşındayım
Sende mi muhasebeciydin lokumum?
nazcım bende muhasebecıım cnm konyada yasıyorum tatlım yasım 23 yarısmacı arkadaslara basarılar dılerim
Ben de kankaKaderimiz fazldan fazldan fatura girmek Gider faturalarını 770 e atarken hayatımı da gidere atıyorum
ne saaaaa çıkcak

nede saaaa çıkcak

baaaaa çıkcak:128::130:

Hiçbirinize abla hatta bana da çıkmayacak

slmmmmmm:))))))))))))))))))
selammm

Aslı kanka yarın iş başlıyor nan
Tatil bitti kanka
kiyamam size

He bugün:131:günündü değil mi?
he kanka :jeyyar: aslinin top ve dondurma günüydü :118:

tabikiside özel kisiligim olm ne sandin sistem bile bunu anladi diye hasetinden catlicak ama caktirmiyooo
kanka seninde 9 gün tatilin var miydi :26:

smilleri kazen yedi :86:

he oldu simdi tras olmaya gidiom hemen sakal ciksinda kankalarim beni dinlesin diye

hayirdir la niye bos gecti

Son düzenleme:
nerde o günleeeerr

hayırr banaaa cıkcakkkkkk:):)

bana bi kerem ben 40 kere söledim bana çıkcak dieee bişiyi 40 kez söleyince çıkarmışşş kinee

bende 80 kere söledımm daha fazlaaa bana cıkcakk
laaaaaayynn :95: susun la ikinizede cikmicak bana cikcak

nazcım bende muhasebecıım cnm konyada yasıyorum tatlım yasım 23 yarısmacı arkadaslara basarılar dılerim
allah seni napmasin

sen öyle san kanka bana cikcak sakin hayir cikmicak deyip hayalimin icine micma kanka oyarim ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…