Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Çok güzel bir slogan oldu
Röportajını okudun mu

Yoook okumadım daha , ben gidip bakayım

Ama haksizmiyim Aus bir ne yahu.Kac saat ugrastim ben o sunum için.Bundan sonra yüzü gülmez onun.

Mevsimlik olayim dedim yoksa Nevos peşimde.

Sonuna kadar haklısın canım , insanın eli gitmez yahu 1 e basmaya , benim min . 5 den başlar o da belki .

1 ne demek yahu , hep yemekteyizden öğrendiler bunları

Oyy Vuslat küsermiş.

Sensiz de olmaz vuslatım sensiz de , hepinizin yeri ayrı diyeyim de , bir daha yaapa yapa gelmesin

Tamam canım
Evet yemekteyiz yarışmasından öğrendiler nerde bu kadar detaylı güzel sunumlar hiç 1 verilir mi

Huyum kurusun çok kıskancımdır

Evet gitti
Başlanğıç: merçimek çorbası,çiğ köfte ,salata
Ana yemek :kuzu tandır,pilav, buzlukta mantım vardı
Tatlı:lokma,muzlu rulo yaptım

:111:Ne güzel bir menüEllerine sağlık canım
Benimde cumartesi arkadaşlarım gelecek 2 tariften fazla yapmayalım dediler1 tuzlu 1 tatlıHatta tuzlu kısır,köfte,sarma vs olacakBir arkadaşımız et yemiyor .2 tarifte bana çok az geliyor Fellah köftesi ve bülbül yuvası yapayım diyorum ama karar veremiyorum

Evet gitti
Başlanğıç: merçimek çorbası,çiğ köfte ,salata
Ana yemek :kuzu tandır,pilav, buzlukta mantım vardı
Tatlı:lokma,muzlu rulo yaptım

Oooo menü süpermis.Eline saglik canim.

Hep iki uç tarif derler ama yerken hic sesleri cikmaz.iki çok az dort tam kararinda.

Hep iki uç tarif derler ama yerken hic sesleri cikmaz.iki çok az dort tam kararinda.

Canım daha önce 5-6 tarif yapıyordukTatil sonrası 2 olsun dediler ve ben alıyorum birde kalabalık oluyoruz çocuklarla beraber 17-18 kişiBakacağım artık ya tutacağım kendimi yada yapıp fırça yiyeceğim

Çok güzel olur canım ev sahibinin gözü doymuyor işte ben halen zeytin yağlı yapsaydım iyiydi diyorum

Oooo menü süpermis.Eline saglik canim.

Sağol canım ancak bu kadar oldu masanın resmini misafirlerden biri çekti utanmasam bende cekecektim ama olmadı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…