Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

Evet canım doymuyor bana çok az geliyor 2 çeşitSalata ,meze türü birşeyler yaparım diyorum:44:Arkadaşım et yemiyor Yoksa içli köfte falan düşünürdüm belki daha iyi olurdu
Tatlı konusunda arkadaşlarım benim tatlıları mı çok seviyorlar Genelde onlara baklava yapıyorum ama tek tatlı olunca kararsız kaldım çocuklar tatlı yemezlerse pasta mı yapsam diyorum:84:

Son düzenleme:
Canım daha önce 5-6 tarif yapıyordukTatil sonrası 2 olsun dediler ve ben alıyorum birde kalabalık oluyoruz çocuklarla beraber 17-18 kişiBakacağım artık ya tutacağım kendimi yada yapıp fırça yiyeceğim
İki tarif o kadar kişiye tepsi tepsi yapacagina az yaparsin çeşit çok olur.Iki çeşitle misafir mi agirlanirmis.Bes alti çeşit de çok fazla.Azi karar çoğu zarar demişler:)

İki tarif o kadar kişiye tepsi tepsi yapacagina az yaparsin çeşit çok olur.Iki çeşitle misafir mi agirlanirmis.Bes alti çeşit de çok fazla.Azi karar çoğu zarar demişler:)

Ben de öyle düşünüyorumBen en iyisi yapayım birşeylerBenden sonra başlayın derim
Birde benim çok sık misafirim olmuyor misafirim gelincede elimden geldiği kadar yapmak istiyorum onu mu bahane etsem

Evet meze tarzı güzel olur canım bülbül yuvası kalabalık misafire pek oyalar gibi geldi :26:dilber dudağı daha kolay ona göre

Son düzenleme:
Evet meze tarzı güzel olur canım bülbül yuvası kalabalık misafire bek oyalar gibi geldi :26:dilber dudağı daha kolay ona göre

Dilber dudağıda düşündüm ama kestiğim parçaları nasıl kullanırım:26: bilemedim:44: geçen sefer kalan parçaları baklavanın içine koymuştum

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öyle düşünüyorumBen en iyisi yapayım birşeylerBenden sonra başlayın derim
Birde benim çok sık misafirim olmuyor misafirim gelincede elimden geldiği kadar yapmak istiyorum onu mu bahane etsem

Onlar tembellikten iki çeşit diyorlardir.Sen içinden geldiği gibi agirla boşver:)

Dilber dudağıda düşündüm ama kestiğim parçaları nasıl kullanırım:26: bilemedim:44: geçen sefer kalan parçaları baklavanın içine koymuştum

Evet biraz itina ister annem kenar parcalardan eve tatlı yapardı küçüçük tepside

Kizlar ben cikiyorum.Iyi geceler.

Ben anlam veremiyorum zaten böyle durumlara her zaman misafir gelmiyor Ben yarından sonra çalışmalara başlayayım
Herkes kendi rahatini düşünüyor canim.yap çeşit çeşit onlar da yapmak zorunda kalsin.Lafi da koy ben iki çeşitle misafir agirlamaya aliskin değilim diye.

Tekrar iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…