Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Çok güzel olur canım :KK56:ev sahibin gözü doymuyor işte :KK53:ben halen zeytin yağlı yapsaydım iyiydi diyorum :KK53::KK9:

Sağol canım :KK19:ancak bu kadar oldu masanın resmini misafirlerden biri çekti utanmasam bende cekecektim ama olmadı :KK31:

Evet canım doymuyor bana çok az geliyor 2 çeşit:KK19:Salata ,meze türü birşeyler yaparım diyorum:44:Arkadaşım et yemiyor :KK31:Yoksa içli köfte falan düşünürdüm belki daha iyi olurdu:KK31:
Tatlı konusunda arkadaşlarım benim tatlıları mı çok seviyorlar :KK56:Genelde onlara baklava yapıyorum ama tek tatlı olunca kararsız kaldım çocuklar tatlı yemezlerse pasta mı yapsam diyorum:84:

Son düzenleme:
Canım daha önce 5-6 tarif yapıyorduk:KK31:Tatil sonrası 2 olsun dediler ve ben alıyorum birde kalabalık oluyoruz çocuklarla beraber 17-18 kişi:KK9:Bakacağım artık ya tutacağım kendimi yada yapıp fırça yiyeceğim:KK9:
İki tarif o kadar kişiye tepsi tepsi yapacagina az yaparsin çeşit çok olur.Iki çeşitle misafir mi agirlanirmis.Bes alti çeşit de çok fazla.Azi karar çoğu zarar demişler:)

İki tarif o kadar kişiye tepsi tepsi yapacagina az yaparsin çeşit çok olur.Iki çeşitle misafir mi agirlanirmis.Bes alti çeşit de çok fazla.Azi karar çoğu zarar demişler:)

Ben de öyle düşünüyorum:KK19:Ben en iyisi yapayım birşeyler:KK9:Benden sonra başlayın derim:KK53:
Birde benim çok sık misafirim olmuyor misafirim gelincede elimden geldiği kadar yapmak istiyorum onu mu bahane etsem:KK52:

Evet canım doymuyor bana çok az geliyor 2 çeşit:KK19:Salata ,meze türü birşeyler yaparım diyorum:44:Arkadaşım et yemiyor :KK31:Yoksa içli köfte falan düşünürdüm belki daha iyi olurdu:KK31:
Tatlı konusunda arkadaşlarım benim tatlıları mı çok seviyorlar :KK56:Genelde onlara baklava yapıyorum ama tek tatlı olunca kararsız kaldım çocuklar tatlı yemezlerse pasta mı yapsam diyorum:84:

Evet meze tarzı güzel olur :KK28::KK56:canım bülbül yuvası kalabalık misafire pek oyalar gibi geldi :26:dilber dudağı daha kolay ona göre :KK56:

Son düzenleme:
Evet meze tarzı güzel olur :KK28::KK56:canım bülbül yuvası kalabalık misafire bek oyalar gibi geldi :26:dilber dudağı daha kolay ona göre :KK56:

Dilber dudağıda düşündüm ama kestiğim parçaları nasıl kullanırım:26: bilemedim:44: geçen sefer kalan parçaları baklavanın içine koymuştum:KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öyle düşünüyorum:KK19:Ben en iyisi yapayım birşeyler:KK9:Benden sonra başlayın derim:KK53:
Birde benim çok sık misafirim olmuyor misafirim gelincede elimden geldiği kadar yapmak istiyorum onu mu bahane etsem:KK52:

Onlar tembellikten iki çeşit diyorlardir.Sen içinden geldiği gibi agirla boşver:)

Kizlar ben cikiyorum.Iyi geceler.:KK31:

Ben anlam veremiyorum zaten böyle durumlara her zaman misafir gelmiyor :KK9:Ben yarından sonra çalışmalara başlayayım:KK56::KK9:
Herkes kendi rahatini düşünüyor canim.yap çeşit çeşit onlar da yapmak zorunda kalsin.:KK9:Lafi da koy ben iki çeşitle misafir agirlamaya aliskin değilim diye.:KK53:

Tekrar iyi geceler.:KK3:

X