Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

evet öyle herkes kızın okulu bitsin diye bekler biz erkeğin

bu 2 yıl geçmeyecekmiş gibi sankiii , benimki de öyle diyor geç olsun yavaş olsun ama güzel olsun herşeyin en güzeli olsun diye ama iştee aminnn canım çok sağolll

sen çok takılma su gibi akıp geçiyor zaman... çalış kazancınla da yavaştan hazırlığını yap ki sonradan çok sıkışmayasın.. ben bi sene çalıştım aileme destek olmanın yanında tüm eşyalarımı aldım.. yavaş yavaş aldım bitti kurtuldum bi eksiğimde kalmadı çok stresli oluyor sona bırakınca :))))

Son düzenleme:

ben çalışıp neredeyse tüm maaşım kredi ödüyorum oraya gidiyor bana çok az bişey kalıyo malesef onlane kadar alabilirsem işte

yaa ne diycem bu pro kartı eve mı gonderıyolar :26: nasıl alıyosun :26:

Selam kızlar.

Nevreste salatan çok güzel görünüyor.Beğenecektim beğenemedim.Şöyle ağız tadıyla bile beğenemiyoruz yahu.Ellerine sağlık canım.

Selam kızlar.

Nevreste salatan çok güzel görünüyor.Beğenecektim beğenemedim.Şöyle ağız tadıyla bile beğenemiyoruz yahu.Ellerine sağlık canım.
Teşekkür ederim canım
Teşekkür ederim kızlar.Ben de size bayılıyorum.Yemek sayfasındaki herkes çok tatlı.

Elektrik almaya çalışıyorum merak etmeyin.

Sabırsızlıkla bekliyorum

nevroşş şu imzani nasıl yapıyosun bulamıyorum bir de profiline arkasına resim nasıl ekledin olmuyo

Aaaa kırmızı olmuşsun hayırlı olsunCanım kontrol panelinde sol tarafta imzanı değiştir var ordan değiştiriyorsun
Profilinide profil sayfanda sağ üste profil düzenle var ordanOrda renk değiştirme ve link eklenen bölümler var o kısımlara url kopyalayıp yapıştırıyorum

Teşekkür ederim kızlar.Ben de size bayılıyorum.Yemek sayfasındaki herkes çok tatlı.

Elektrik almaya çalışıyorum merak etmeyin.

:124::124::124::124:

Ne güzel yemeklerle elektrikleşiyoruz , birbirimize bayılıyoruz

Pek kaynaşık bir sayfayız

sağol kuzumm

yaa url ekledim ama hata verdi olmadı anlamadım ki bende :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…