Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Günaydın canım :KK54:

15 yaşında büyük kızım :nazar:
9 yaşında oğlum :nazar:
2,5 yaşında küçük kızım :nazar:
Bende 32 yaşındayım :KK53:

erken evlenmişsinnn :emir_bebek:

maşallah ne güzell allah bağışlasın canım :nazar::nazar:

ahh ahhh ben evlenene kadar 30 u geçicem bu gidişle :KK30::KK30:

erken evlenmişsinnn :emir_bebek:

maşallah ne güzell allah bağışlasın canım :nazar::nazar:

ahh ahhh ben evlenene kadar 30 u geçicem bu gidişle :KK30::KK30:

Sağol canım evet erken evlendim 16 yaşında :KK31:
Tek güzel tarafi çoçuklarım :nazar:tabi eşimde :KK53::KK69::KK69:
Herşeyin hayırlısı tatlım :KK16:

Sağol canım evet erken evlendim 16 yaşında :KK31:
Tek güzel tarafi çoçuklarım :nazar:tabi eşimde :KK53::KK69::KK69:
Herşeyin hayırlısı tatlım :KK16:

olsun ama ne güzelll olmuş :KK16::KK16:

öyle tabiii mutluluğunuz daim olsun :KK69::KK69:

evet hayırlısı da iştee çok geç olacağını düşünüyorum 23 e girdim , allah nasip ederse tabi 25 yaşında anca söz nişan yapılacak 26 yaşında falan evlensem 30 olmadan çocuk olması gerek , bir de 6 yıl birliktelikten sonra evlenmiş olucaz çok uzamış olucak ve bana göre geç bir yaş :KK30::KK30::97:

olsun ama ne güzelll olmuş :KK16::KK16:

öyle tabiii mutluluğunuz daim olsun :KK69::KK69:

evet hayırlısı da iştee çok geç olacağını düşünüyorum 23 e girdim , allah nasip ederse tabi 25 yaşında anca söz nişan yapılacak 26 yaşında falan evlensem 30 olmadan çocuk olması gerek , bir de 6 yıl birliktelikten sonra evlenmiş olucaz çok uzamış olucak ve bana göre geç bir yaş :KK30::KK30::97:

Herşey nasip kismet,bir baktın erken bir tarihte evlenmişsin :KK54:
Seninde mutluluğun daim olsun:nazar: :KK16:ben kaçtım görüşürüz :KK55:

sağol canımcımm :KK54: benim ağrılar durmuyor bari bi kas gevşetici yaptırayım dedim oturamıyom sandalyede ya :KK52::KK52: bu arada sen 23 müşsün eylüüülcüm... canım kardeşimmm :KK9::KK9::KK9:
ahaahah :KK52::KK52:

geçer inşallah :97: evett canım sennn kaçç :KK16::KK16:
Herşey nasip kismet,bir baktın erken bir tarihte evlenmişsin :KK54:
Seninde mutluluğun daim olsun:nazar: :KK16:ben kaçtım görüşürüz :KK55:

sanmıyorum ama kısmet tabiii sağol canımm :KK16::KK16: görüşürüz :KK54:

Eylül nüfus müdürü gibisin ha ne zaman görsem :KK1:

Dilara hoş geldin canım , günaydın .Kas gevşetici kuş gibi hafifletir seni umarım .

ahaahah :KK52::KK52:

geçer inşallah :97: evett canım sennn kaçç :KK16::KK16:

sanmıyorum ama kısmet tabiii sağol canımm :KK16::KK16: görüşürüz :KK54:

24 :KK9::KK9::KK9: eylül canım bizim ilişkimizde 7 yıldır devam ediyor.. üniversite mezuniyet iş güç nişan söz derken bende 30 da anca çocuk sahibi olurum ah ne geç diyordum :KK53::KK53::KK53: ama hayat işte canım bi baktım mezun oldum hemen işe girdim 3 ay sonra söz 1 sene sonra nişan bi hafta sonra düğün ve ben 24 üm şu an... :KK52::KK52::KK52: öyle umutsuz davranma ne olcağı hiç belli olmaz.. hem uzasın bence hiçde problem değil daha güzel aksine :KK16:

Sağol canım:KK19: sanada geçmiş olsun bir tanem :KK5:şimdilik kaçtım :KK55:gelirsem konuşuruz :KK31:

tamam ablacım çok sağol görüşürüz :KK16:

Eylül nüfus müdürü gibisin ha ne zaman görsem :KK1:

Dilara hoş geldin canım , günaydın .Kas gevşetici kuş gibi hafifletir seni umarım .

:KK9::KK9: müdüre eylül :KK9::KK9::KK9: günaydın ablacım inşallah ya sandalyeye saplanmış gibiydim sabah 6 buçukdan beri gittim rrevire bi iğne oldum dayanamadım mecbur..

:KK54::KK9::KK9::KK9:

24 :KK9::KK9::KK9: eylül canım bizim ilişkimizde 7 yıldır devam ediyor.. üniversite mezuniyet iş güç nişan söz derken bende 30 da anca çocuk sahibi olurum ah ne geç diyordum :KK53::KK53::KK53: ama hayat işte canım bi baktım mezun oldum hemen işe girdim 3 ay sonra söz 1 sene sonra nişan bi hafta sonra düğün ve ben 24 üm şu an... :KK52::KK52::KK52: öyle umutsuz davranma ne olcağı hiç belli olmaz.. hem uzasın bence hiçde problem değil daha güzel aksine :KK16:
5 yıldan sonrası bana çok uzamış yıpranmış gibi geliyor ne bileyim :97:

sen şanslıymışsın ne güzel canım daa bizde benım okul bitti zaten çalışıyorum benimkinin okulu var askerliği var iş kurması var var da var :KK30:
bunaldım artık bilmiorum etrafımda evlenenleri sözlenenleri falan gördükçe :KK25: hiç olmayacakmış gibi geliyor :KK30::KK30:

Beni de ediyor musun :KK17:

evettt :KK14: resimde koymuyorsun :KK19:

5 yıldan sonrası bana çok uzamış yıpranmış gibi geliyor ne bileyim :97:

sen şanslıymışsın ne güzel canım daa bizde benım okul bitti zaten çalışıyorum benimkinin okulu var askerliği var iş kurması var var da var :KK30:
bunaldım artık bilmiorum etrafımda evlenenleri sözlenenleri falan gördükçe :KK25: hiç olmayacakmış gibi geliyor :KK30::KK30:

evettt :KK14: resimde koymuyorsun :KK19:

eylülcüm bizimde öyleydi iş kurmamıştı kurmasında bak beraber yapıyoruz bierşeyler düğün dernek herşeyi ikimiz yaptık kimse bi kuruş ödemedi.. 5 aydır ödüyoruz ve daha da ödücez bunlar dert değil allah yuva kurana kolaylık sağlıyor ... kimsenin ilişkisi benimki kadar imkansız gelmezdi bana ama olunca oluyor... engelleri gözünde dağ gibi büyütme sakın.. herşey güzel olacak diye düşün ve borç altına girmekten stres yaşamaktan korkma canım çünkü hepsi aşılıyor...
:KK54:

eylülcüm bizimde öyleydi iş kurmamıştı kurmasında bak beraber yapıyoruz bierşeyler düğün dernek herşeyi ikimiz yaptık kimse bi kuruş ödemedi.. 5 aydır ödüyoruz ve daha da ödücez bunlar dert değil allah yuva kurana kolaylık sağlıyor ... kimsenin ilişkisi benimki kadar imkansız gelmezdi bana ama olunca oluyor... engelleri gözünde dağ gibi büyütme sakın.. herşey güzel olacak diye düşün ve borç altına girmekten stres yaşamaktan korkma canım çünkü hepsi aşılıyor...
:KK54:

yok onlardan korkum yokta beklemek beni çok bunalttı bu sene okulu bitiyor ama 2 yıl daha okuması gerek bu süre zarfınd a yine bekliycez sonra askere gidicek yine bekliycez düşündükçe moralim bozuluyo :KK25: sorun borç harç değil yani kuzum önümüzde okul engeli var ve ayrı olduğumuz zamanalrda da çok yıpranıyoruz bu da beni etkiliyor tabi :KK31::KK31::KK31:

yok onlardan korkum yokta beklemek beni çok bunalttı bu sene okulu bitiyor ama 2 yıl daha okuması gerek bu süre zarfınd a yine bekliycez sonra askere gidicek yine bekliycez düşündükçe moralim bozuluyo :KK25: sorun borç harç değil yani kuzum önümüzde okul engeli var ve ayrı olduğumuz zamanalrda da çok yıpranıyoruz bu da beni etkiliyor tabi :KK31::KK31::KK31:

hımm çok iyi anladım canım senin problemin beklemek ve sabır başlıklarıyla bütünleşiyor çok da haklısın ki zaten... :26: umarım herşey çok kolay olur canım sizin için arada mesafe olunca zaten sorunlar çoğalıyor bilirim :KK53:

hımm çok iyi anladım canım senin problemin beklemek ve sabır başlıklarıyla bütünleşiyor çok da haklısın ki zaten... :26: umarım herşey çok kolay olur canım sizin için arada mesafe olunca zaten sorunlar çoğalıyor bilirim :KK53:

evet tatlım tek sorun o aynı şehirde olsak bu kadar zor olmıycakti belki de :KK31:

evet hemde baya çoğalıyor hayırlısı olsun bakalım bir de ben yaşım gidiyor diye üzülüyorum ne bileyim erkek için sorun yok sonuçta bir de aynı yaştayız ama bayanın 30 yaklaşmış olması kötüü :KK30::KK30:

evet tatlım tek sorun o aynı şehirde olsak bu kadar zor olmıycakti belki de :KK31:

evet hemde baya çoğalıyor hayırlısı olsun bakalım bir de ben yaşım gidiyor diye üzülüyorum ne bileyim erkek için sorun yok sonuçta bir de aynı yaştayız ama bayanın 30 yaklaşmış olması kötüü :KK30::KK30:

biraz psikolojik olarak etkiliyor tabi insanı iş kurmuşsun hazırsın evliliğe yaş ilerleyince insan üzülüyor ama buna şu açıdan bakmak lazım yaşın kaç olursa olsun koşulların en elverişli olduğu an dha mutlu bi evlilik sürekceksiniz emin ol eylülcüm... inşallah tez zamanda aşkınla dünya evine girersin diyeyim canım... sen umudunu yitirme sorunlar da düzelir inşallah :KK16:

X