Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
İyiyim vuslatcım , işler bitti , komşu kahveye ağırlandı , şimdi oturma zamanı , sonra dışarda koşuşturma oldu işte akşam :KK1:

Sen nasılsın bakalım ?

Ben de iyiyim canım:KK54:
Ya evet kışın vakit çabuk geçiyor, hemen akşam oluyor:KK30:
Ben de minik cadımı sallıyorum, uyusun da nescafe keyfi yapıcam:126:
Auscum senin civcivler MâşaAllah asker timi gibi sıralanmış :KK9::KK9:

Aynen, ben de için de patates olan hiç bir tarifi affetmem:KK56::KK56::KK1:

abla ben böreğini yapamıyorum çünkü ya içinin yağı böreği mahvediyor ya böreğin harcı :KK9: yani şunu merak ediyorum hazırladık içimizi koyduk kenara boş yufkaya sarmıyoruz değilmi yufkanın harcı vr ben onada yağ süt koyuyorum mesela piştikten sonra ağır oluyor ne yapmalıyım ?

abla ben böreğini yapamıyorum çünkü ya içinin yağı böreği mahvediyor ya böreğin harcı :KK9: yani şunu merak ediyorum hazırladık içimizi koyduk kenara boş yufkaya sarmıyoruz değilmi yufkanın harcı vr ben onada yağ süt koyuyorum mesela piştikten sonra ağır oluyor ne yapmalıyım ?

Dilara süte ve yağa gerek yok bence.Sadece patatesli iç koyup üzerine yumurta sarısı sür fırına ver.Çıtır çıtır olur hem.:KK34:

Son düzenleme:
Vuslat senin böreği de beğenemedim.:KK1:Ellerine sağlık.Çok güzel pişmiş yahu.:KK56:

Canım yağını az koy, ya da hiç koymasan da sadece sütle de yapabilirsin:KK34:
Vuslat senin böreği de beğenemedim.:KK1:Ellerine sağlık.Çok güzel pişmiş yahu.:KK56:

Sağol canım:KK16:Ben beğendim seni:21:

Dilara süte ve yağa gerek yok bence.Sadece patatesli iç koyup üzerine yumurta sarısı sür fırına ver.Çıtır çıtır olur hem.:KK34:

hımmm tamam adra teşekkür ederim sağoool :KK16:

Canım yağını az koy, ya da hiç koymasan da sadece sütle de yapabilirsin:KK34:

Sağol canım:KK16:Ben beğendim seni:21:

tamam vuslat ablacım not aldım beceremiyorum diye yapmıyordum hiç bu defa yapıcam :KK16:

X