Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hoşbulduk canım :KK19:tarifmi arıyosunuz :KK53:
Evet patates çıkartması yapacağım:KK60:

anlaştıkk :13::13::KK52:
:13::13:
Ne haber canım:KK19: Malzemeler hazır mı:KK23:
Tarifi arıyorum bulursam hazır:KK60:
Ben bu kategoriye katılmıyorum :KK19: Tüm güzel tarifler yapılmış,bana Patates kızartması kalmış :KK52: Onu yapsam birincilik şansım ne kadar olur acaba :44:
Aslında patatesin en vazgeçilmez,bilinen,olmazsa olmaz hali.... Patatessiz bir hamburger olurmu hiç,makarnanın yanında,köftenin yanında patates kızartması olmazsa olmaz :KK51: Ona göre değerlendirilirse birincilik şansım artar aslında :KK9:
Ben farklı şekillerde kızartırım onları,ayrıca baharatlı falanda yaparım..Ne dersiniz :KK31:
Sen bilirsin canım:KK56::KK34:

Bekliyoruz:KK9::KK56:

Ben duydum bile artık çok geç:KK53:
Şimdi katılırım 2 fotoğrafla işim tamam :KK9:

kaşarlı patates mirakla bekliyoruzzz

Patatesleri küçük küp şeklinde doğrayı biraz yağ biraz suyla patatesler yumuşuyançıya kadar pişirip,inmeye yakın üzerine kaşar peyniri serpiyorum bizim ufaklık kahvaltıda bayılıyor :emir_bebek::KK56:
Bitti bu kadar yarışmaya katılan en kısa öz tarif benim olur :KK9:

Demezler canım :26:
Biz yedik bitirtik foto çekmeyide unuttum :18:KK43:cevir kazı yanmasın :KK60:)
:KK60::KK60:
Daha vakit bol bulursun sen:KK19:
Aslında beklediğim patates yemekleri var neden kimse yapmıyor:26::44:
Bekliyoruz:KK9::KK56:

Ben duydum bile artık çok geç:KK53:
Efser'in peşine düşün:KK4::KK4:

Patatesleri küçük küp şeklinde doğrayı biraz yağ biraz suyla patatesler yumuşuyançıya kadar pişirip,inmeye yakın üzerine kaşar peyniri serpiyorum bizim ufaklık kahvaltıda bayılıyor :emir_bebek::KK56:

Tarif çok açıklayıcı resimde isteriz:KK56::KK53:

Hadi bekliyoruz o zaman:KK56::KK56:

Efser ikna oldu gibi:KK9: Sıra sen de:KK4:
Sen yapıcan diye yapmıyor kimse:KK28::KK9:

selam ... ya ben başka yemek de yapmak istiyom yarışmaya katılmak için değil:KK9::KK9::KK9: nevreste ablanın dediği gibi bazı yemekler var hepmizin mutlaka yaptığı yediğikimse yapmadı ben de dahilll :KK52::KK52::KK52::KK52: oo yemekler nerdeee nerdeeee

Ben yaptım işte kaşarlı patates sıra sende :KK53::KK56:bir foto eksik :26:yarın bir daha yapıp buraya eklerim :KK9:
Hadi bekliyoruz o zaman:KK56::KK56:

Efser ikna oldu gibi:KK9: Sıra sen de:KK4:
Sen yapıcan diye yapmıyor kimse:KK28::KK9:
Benim 2 fotoluk işim var :KK9:tarif öz ve kısa :KK9:

selam:KK3:
ben birsey danısmak istiyorum, simdi bu yemekelri gayet guzel begendim ama anket olayı cıkmıs.
detay yazıldıysa kacırdım kusura bakmayın... artık yarısma anket puanına gore mi oluyor?
mesela ben hepsini begendim 10 10 10 versem ne degisecek? yoksa aralarında sıralama yaparak mı puan veriyoruz.
sonucu etkiliyorsa kimsenin hakkını yemeyeyim.

Kızlarrr bakın ne yaptımm :KK17::KK17::KK9::KK9:

makarnalı KK rus salatam :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 973098
Ellerine sağlık canım afiyet şifa olsun :KK56:

selam:KK3:
ben birsey danısmak istiyorum, simdi bu yemekelri gayet guzel begendim ama anket olayı cıkmıs.
detay yazıldıysa kacırdım kusura bakmayın... artık yarısma anket puanına gore mi oluyor?
mesela ben hepsini begendim 10 10 10 versem ne degisecek? yoksa aralarında sıralama yaparak mı puan veriyoruz.
sonucu etkiliyorsa kimsenin hakkını yemeyeyim.
Canım bu anket genel değerlendirme sonra patates yemeklerine ayrı bir anket açılacak asıl yarışmanın sonuçunu burdaki anket belirliyecek :KK34:

Son düzenleme:
X