Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

:KK52::KK52:

nasılll 5 kez mi katılabiliyosun yarışmayaa :KK53::KK53:

Yok tatlım , yarışmalar 5 yarışmacı olmadan açılmıyor ya , eskiden böyle kalabalık değildi yarışmalar , 3-4 kişi katıldığında , yarışma açılsın diye efser ya da nevreste hemen 5. olarak giriyordu devreye .

Hatta sandviçler yarışmasında nevreste son dakika ekmeklerden kanepeler hazırlayıp katılmıştı hemen :KK52:

Yok tatlım , yarışmalar 5 yarışmacı olmadan açılmıyor ya , eskiden böyle kalabalık değildi yarışmalar , 3-4 kişi katıldığında , yarışma açılsın diye efser ya da nevreste hemen 5. olarak giriyordu devreye .

Hatta sandviçler yarışmasında nevreste son dakika ekmeklerden kanepeler hazırlayıp katılmıştı hemen :KK52:

aaa hadi yaaa :KK52::KK52:

bende bir an korktum sınırlama mı var diyee :KK30::KK30: şimdi daaha aktif daha eğlenceli yarışmalar demek :KK9::KK9::KK9:

olsun katılsınlar yaa :KK51::KK51::KK51:

son dönemlerde sanırım bi patlama oldu yarışmalarda

ben bikaç yarışmadır haşir neşir oldum bu bölüme.onun öncesinde birinciye napılıyordu bilmiyorum.hediye filan olayı yokmuydu

İlk önce mutfak eşyaları veriliyordu , sonrasında bornoz takımı ve en son nevresim takımına bağlandı bir süre .

Nevresim takımı zamanı zaten katılım azaldı :KK1:

Günaydinlar.:KK54:

Bugun izinliyim.Carsiya gidip biraz para harcayayim.Bu ay tuttum kendimi hakettim.:KK1:Hava da mis.:KK62:

Herkese guzel bir gün diliyorum.:KK16:

X