Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Ellerine sağlık canım afiyet şifa olsun :KK56:

Canım bu anket genel değerlendirme sonra patates yemeklerine ayrı bir anket açılacak asıl yarışmanın sonuçunu burdaki anket belirliyecek :KK34:

simdiye kadar 2yarısmada oy kullandım, o son yarısma anketini biliyorum da acaba sistem mi degisti dedim.
aslında benim yanlıs anladıgım sekliyle en cok puan toplayan olması da guzel olurmus... :KK53:
boylece 1den fazla yemegi degerlendirirdik

yanıtınız icin tesekkur ederim... oyleyse gonlumden koptugu gibi rahatca puanlayabilirim :KK1:

Ellerine sağlık canım afiyet şifa olsun :KK56:

Canım bu anket genel değerlendirme sonra patates yemeklerine ayrı bir anket açılacak asıl yarışmanın sonuçunu burdaki anket belirliyecek :KK34:

sağol canımm :KK16::KK16: rus salatasına benziyor mu :26::26:

Hadi bekliyoruz o zaman:KK56::KK56:

Efser ikna oldu gibi:KK9: Sıra sen de:KK4:
Sen yapıcan diye yapmıyor kimse:KK28::KK9:
Efser tarifi eklemiş:KK53:
Yarın ben de yapayım eklerim buraya:KK60:Şimdi tarif versem yalan olur:KK53:
selam ... ya ben başka yemek de yapmak istiyom yarışmaya katılmak için değil:KK9::KK9::KK9: nevreste ablanın dediği gibi bazı yemekler var hepmizin mutlaka yaptığı yediğikimse yapmadı ben de dahilll :KK52::KK52::KK52::KK52: oo yemekler nerdeee nerdeeee
Evet canım sulu patates yemekleri ,çökertme kebabı,patatesli börek,patatesli içli köfte bekliyorum
Ben yaptım işte kaşarlı patates sıra sende :KK53::KK56:bir foto eksik :26:yarın bir daha yapıp buraya eklerim :KK9:

Benim 2 fotoluk işim var :KK9:tarif öz ve kısa :KK9:
:KK9:Bekliyoruz:KK52:
Kızlarrr bakın ne yaptımm :KK17::KK17::KK9::KK9:

makarnalı KK rus salatam :KK16::KK16:

Eki Görüntüle 973098
Ellerine sağlık:KK56:

$P1210420.jpg Ben de pizza yaptım:KK56:
selam:KK3:
ben birsey danısmak istiyorum, simdi bu yemekelri gayet guzel begendim ama anket olayı cıkmıs.
detay yazıldıysa kacırdım kusura bakmayın... artık yarısma anket puanına gore mi oluyor?
mesela ben hepsini begendim 10 10 10 versem ne degisecek? yoksa aralarında sıralama yaparak mı puan veriyoruz.
sonucu etkiliyorsa kimsenin hakkını yemeyeyim.
Yarışma oylama anketi açılacak:KK34:Yeni uygulamayı hep birlikte öğreneceğiz:KK31:Konuların içindeki anketleri oylamanızı rica ediyorum:KK16:

ayy bu kez bende katılmak istiyorum
pilav konusuna katılamamıştım. Acaba başka kategoride olur mu :nazar:

Efser tarifi eklemiş:KK53:
Yarın ben de yapayım eklerim buraya:KK60:Şimdi tarif versem yalan olur:KK53:

Evet canım sulu patates yemekleri ,çökertme kebabı,patatesli börek,patatesli içli köfte bekliyorum

:KK9:Bekliyoruz:KK52:

Ellerine sağlık:KK56:

Eki Görüntüle 973110 Ben de pizza yaptım:KK56:

Yarışma oylama anketi açılacak:KK34:Yeni uygulamayı hep birlikte öğreneceğiz:KK31:Konuların içindeki anketleri oylamanızı rica ediyorum:KK16:

sağol tatlımmm :KK16::KK16::KK16:

elin e sağlık swenindeee :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Patates yemekleri kategorisini kaçırma:KK56::KK52:

aayy ablam kaçırmak istemiyorum zaten ama patates konusunda pek deneyimli değilim kızartmadan başka :KK1: ama her türlü tarifin üstesinden gelebilecek kadar da amatörüm :KK9:

acaba senden öneri almak yasak olur mu :KK17::KK19:

aayy ablam kaçırmak istemiyorum zaten ama patates konusunda pek deneyimli değilim kızartmadan başka :KK1: ama her türlü tarifin üstesinden gelebilecek kadar da amatörüm :KK9:

acaba senden öneri almak yasak olur mu :KK17::KK19:

Canım öneride bulunmak yasak değil ama ben neler yapabilirsin bilmediğin için zorlanırım:26::KK19:

Yarışma süresi uzun olunca sonlara doğru bir sessizleşiyor buralar .

3 hafta çokmuş yahu

X