Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

Gel canım beklerim
Altın günüm yok ama arkadaş toplantılarım varArkadaşlarımda çok hamaratlar

tamam tutmayın beni güne giriyorum kızlar ya benim hiç öle kimsem yok burdaa memleketteyken vardı arkadaş toplantıları annemin gidip oohh o marifetli ablaların mamalarından yiyordum artık yoookk çok özlüyorum o günleri ya

oo iyi fikir kendi sevmiyor patatesi diye benı mahrum ediyor

sahip çıkalım dedeye

İtina ile elektrik yüklenir.

Eki Görüntüle 970537
Hadi yükleyelim
İzin günümde çarşıya gideceğim.Akşamları yapasım gelmiyor.Haftaya artık bakalım.
Tamam bekliyoruz daha vakit çoooooooooooookkkkkkkkkkk

Hayırlısı olsun canımBen de memleketimden uzaktayım alıştım böyle yaşamaya alışmak zorundayız

Gün demek kilo demek.Uzak olman iyi olmuş.Ama o ortam özlenir tabi.Yok mu komşuların gidip geleceğin kimsen canım.

Şarzım az cevap ara ara yazıyorum burda elektirik devreleri girmiş araya

Hadi yükleyelim

Tamam bekliyoruz daha vakit çoooooooooooookkkkkkkkkkk

Hayırlısı olsun canımBen de memleketimden uzaktayım alıştım böyle yaşamaya alışmak zorundayız

tabiki alışmak zorundayız ablacım da ne bileyim ya... benimki farklı.. bdv ye konu açsam tüm kk ağlar halime

Gün demek kilo demek.Uzak olman iyi olmuş.Ama o ortam özlenir tabi.Yok mu komşuların gidip geleceğin kimsen canım.

adra ben sabah 5 te evden çıkıp akşam 6.30 da varan biriyim çalıştığım yerde tek bayanım( çok zor bi durum yaklaşık 600 erkek var burda ) ve bi ilçede yaşıyorum hiç komşum yok ha var komşum ama gidip konuşcak tanışcak eğlencek vaktim yok... bi tek alt komşumla düğünden sonra kaynaştık ona akşamları belki eşimle iniyoruz eşini de tanıyoruz diye .. gün boyu iş , akşam evde yemek bulaşık.. sosyal hayat sıfır.. tek şansım kk üstelik iki haftada 1 pazar tatilim var onda da çamaşır temizlikle uğraşabiliyorum ancak.. neysee hanımlar ben bdvye gidiyommmm bayy bayyy

Nasıl dayanıyorsun canım bu tempoya.5'de evden çıkmak hiç kolay değil.Ben dokuzda işe geliyorum on olsa hiç fena olmazdı diyorum:)İnşallah şartları daha iyi olan bir iş,samimi komşular ve altın günleri diliyorum sana.Merak etme her karanlığın sonunda bir aydınlık vardır.Sabır sadece.

evden çıktığımızda telefon ışığı ile yürüyoruz servisee o derece yani inşallah zamanla olacak iyileşmeler düzelmeler koşullar bakalım... sabır dediğin gibi

Bu iş en çok Nevreste ve Efser'e yarar.
Biz seni yarışmadan görmekten mutlu oluyoruz
evden çıktığımızda telefon ışığı ile yürüyoruz servisee o derece yani inşallah zamanla olacak iyileşmeler düzelmeler koşullar bakalım... sabır dediğin gibi

Canım zaman ve sabır herşeyin ilacı herşey yoluna girecektir

cnm bende bu işyerimden önceki işimde saat 6 da mesaim başlıyordu 12-15 saat arası çalışıyordum bütün gün ayaktaydım oturmak yasak telefonla ilgilenmek yasak boş durmak yasak nazi kampı gibiydi ayda 2 sefer iznim vardı o da onlar hangi gün isterlerse o günü veriyorlardı sosyal hayatım hiç yoktuçok şükür kurtuldum ordan

oy vereyeyim diye girdim şaşırdım, puanı fazla olan 1. olcak ve oylama kapalı oylamamı, şöyle bi bakınca öyle anladım ama:26:

oy vereyeyim diye girdim şaşırdım, puanı fazla olan 1. olcak ve oylama kapalı oylamamı, şöyle bi bakınca öyle anladım ama:26:

Canım oylama henüz başlamadı oylama yine eskisi gibi olacak bu anket herkese oy verme imkanımız olması için düzenlenmiş Sonrasında nasıl bir uygulama olur hep birlikte göreceğiz

Selam
Çocukları okula postaladım geldim
Dilaracımçok geçmiş olsun
Ben de yıllardır gastrit ve reflü ile mücadele ediyorum, çok fena bir şey mide ağrı
Adracım, Efsercim ellerinize sağlık
Adra gözünden de birşey kaçmıyor Kumpir, kargo vs...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…