Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Galiba :KK30:ben tarifleri oylamadan sonra ekliyecektim senin kumpiri görünce dayanamadım :KK9:

Sağol canım :KK19:

Sağol canım :KK39:
:KK19::KK19::KK19:
:18: siz katılacaksanız haber verinde nevreste abla size gelek :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: şenlik olur vallahi mahalleyi doyurursunuz kesin :KK9::KK9::KK9::KK53::KK53::KK53:
Bak bu doğru elim çok bol yapınca tüm mahalle doyar:KK60:
:26::26::26::26: geride kaldım :KK9:
Adra yarışmaya katılacak:KK52:
adraaa bizim şantiyedeee kocaman jeneratörler var ben sana doğru yola çıkartıyorum sen git al patateslerini hadi koş :KK9::KK9::KK9: :KK54:
:KK52::KK52::KK52::KK52:

adraaa bizim şantiyedeee kocaman jeneratörler var ben sana doğru yola çıkartıyorum sen git al patateslerini hadi koş :KK9::KK9::KK9: :KK54:

Beni kömüre mi çevireceksin kız.:KK9:Biz bakışa bakışa orta yolu bulacağız.:KK52:

Orası belli değil elektrik bulmasını bekliyoruz:KK52:

Gel canım başımın üstünde yerin var:KK19:Çok uzak değiliz Gaziantepteyim:KK9:

anteppppp mi ooo yandım nevreste abla bitttin kül oldun sen benden çekeceğin var... :KK9: sizin şimdi ayda bi altın gününüzde vardır demiiii :KK52::KK52: aylık iznimi kulanıp gleyim bariii vardır demi gününüz vardııır vardıııırr :KK55::KK55:

Yakın zamanda olmaz.:KK14:
:63::KK59::KK14:
anteppppp mi ooo yandım nevreste abla bitttin kül oldun sen benden çekeceğin var... :KK9: sizin şimdi ayda bi altın gününüzde vardır demiiii :KK52::KK52: aylık iznimi kulanıp gleyim bariii vardır demi gününüz vardııır vardıııırr :KK55::KK55:

Gel canım beklerim:KK19:
Altın günüm yok ama arkadaş toplantılarım var:KK56::KK9:Arkadaşlarımda çok hamaratlar:nazar::KK9:

İtina ile elektrik yüklenir.

$voltaj.jpg

X