Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
cnm bende bu işyerimden önceki işimde saat 6 da mesaim başlıyordu 12-15 saat arası çalışıyordum bütün gün ayaktaydım oturmak yasak telefonla ilgilenmek yasak boş durmak yasak nazi kampı gibiydi ayda 2 sefer iznim vardı o da onlar hangi gün isterlerse o günü veriyorlardı sosyal hayatım hiç yoktu:KK31:çok şükür kurtuldum ordanEn Büyük KK

darısı bana inşallah :KK9:

Selam:KK3:
Çocukları okula postaladım geldim:KK55:
Dilaracımçok geçmiş olsun:KK16:
Ben de yıllardır gastrit ve reflü ile mücadele ediyorum, çok fena bir şey mide ağrı:KK25:
Adracım, Efsercim ellerinize sağlık:KK56::KK16:
Adra gözünden de birşey kaçmıyor:KK9: Kumpir, kargo vs...:KK23::KK9:

ah ablacım sorma ..allah kimseye vermesin berbat bir şey bakalım bana da endoskopi yaptırman lazım diyorlar korkuyorum ya :KK25:

Canım oylama henüz başlamadı oylama yine eskisi gibi olacak bu anket herkese oy verme imkanımız olması için düzenlenmiş :KK34:Sonrasında nasıl bir uygulama olur hep birlikte göreceğiz:KK31:

teşekkür ederim canım cevabına, aldığın en nazik üye ünvanını kesinlikle hep hak ediyorsun:KK34::13::13:

ah ablacım sorma ..allah kimseye vermesin berbat bir şey bakalım bana da endoskopi yaptırman lazım diyorlar korkuyorum ya :KK25:
Canım İnşaAllah önemli bir şey çıkmaz... Ben de korkmuştum endoskopiden hatta ağzımı açmadım:KK9:
Sonra anesrezi yaptılar, 10 dakika da bitmiş hiç bir şey anlamadım:KK31:

Sağol canım.:KK19:

Benim gözümden kaçmaz.:KK1:Baksana sen o gözlere.:KK23:

Baktım ve hak verdim:KK9::KK9:

Gerçekten çok zor mide ağrısı.
Ben de çok korktum endoskopiden ana sadece 1 2 dk sürüyor korkutulduğu kadar da yok merak etme ..

Selam:KK3:
Çocukları okula postaladım geldim:KK55:
Dilaracımçok geçmiş olsun:KK16:
Ben de yıllardır gastrit ve reflü ile mücadele ediyorum, çok fena bir şey mide ağrı:KK25:
Adracım, Efsercim ellerinize sağlık:KK56::KK16:
Adra gözünden de birşey kaçmıyor:KK9: Kumpir, kargo vs...:KK23::KK9:

Kumpir kargo mu yapılıyor:89:İlk kargoyu ben isterim sponsorun olarak:KK52:

Canım İnşaAllah önemli bir şey çıkmaz... Ben de korkmuştum endoskopiden hatta ağzımı açmadım:KK9:
Sonra anesrezi yaptılar, 10 dakika da bitmiş hiç bir şey anlamadım:KK31:

Baktım ve hak verdim:KK9::KK9:

Gerçekten çok zor mide ağrısı.
Ben de çok korktum endoskopiden ana sadece 1 2 dk sürüyor korkutulduğu kadar da yok merak etme ..

çok yeri değil ama ikinize de bir şey sorcam.. sonrasında şikayetiniz oldu mu çok ? :26:

çok yeri değil ama ikinize de bir şey sorcam.. sonrasında şikayetiniz oldu mu çok ? :26:

Canım ben mide için değil daha ileri safra kesesi için yaptırmıştım bayağı uzun sürmüştü ama midenin o kadar zor olmadığını söylüyorlar:KK31:Sonrasında bir sıkıntı olmuyor:44:Mutlaka yaptır sıkıntı ne ise öğrenilsin ona göre tedavi yapılsın hiç ihmal etme:KK19:

Canım ben mide için değil daha ileri safra kesesi için yaptırmıştım bayağı uzun sürmüştü ama midenin o kadar zor olmadığını söylüyorlar:KK31:Sonrasında bir sıkıntı olmuyor:44:Mutlaka yaptır sıkıntı ne ise öğrenilsin ona göre tedavi yapılsın hiç ihmal etme:KK19:

tamam ablacım çok sağol ben de temiz düzgün bir yer arıyorum gitmek için en yakın elazığdave diyarbakırda var bakalım bir an önce gitcem artık bu hafta.. dediğin gibi ne olduğunu öğrensinlerde hergün bi ilaç içmekten bıktım :KK50:

tamam ablacım çok sağol ben de temiz düzgün bir yer arıyorum gitmek için en yakın elazığdave diyarbakırda var bakalım bir an önce gitcem artık bu hafta.. dediğin gibi ne olduğunu öğrensinlerde hergün bi ilaç içmekten bıktım :KK50:

Neresi yakın ve iyi ise orda yaptır:KK19:Ben de Elazığ'da yaptırmıştım ama çok oldu:KK9:
Canım ilaç içmenin dışında ne olduğu öğrenilsin ilerlemesin:KK19:

Hayır hayır sonrasında hiç olmadı Dilara. O an için yutkunamadığın için miden bulanıyor o kadar çıkınca ılık bir şeyler içmiştim en ufak bir etkisi olmamıştı.
Ben de 2 yıl korku ile yaptıramamıştım bu arada.

Kumpir kargo mu yapılıyor:89:İlk kargoyu ben isterim sponsorun olarak:KK52:

Yaz adresi göndereyim nevoşum:KK55::KK9:
Canım sadece endoskopi yapıldığın da hiç bir sıkıntı olmuyor,benden parça almışlardı biyopsi için o yüzden biraz kıvrandım:KK30:
Dr. a sormuştum parça alınan yerden kaynaklı bir sancı olduğunu söylemişti:KK31:

Hayır hayır sonrasında hiç olmadı Dilara. O an için yutkunamadığın için miden bulanıyor o kadar çıkınca ılık bir şeyler içmiştim en ufak bir etkisi olmamıştı.
Ben de 2 yıl korku ile yaptıramamıştım bu arada.

bende 1 yıldr korktuğumdan erteliyorum bu defa cesaretimi toplicam böle acıyla kıvranmaktansa...

Yaz adresi göndereyim nevoşum:KK55::KK9:

Canım sadece endoskopi yapıldığın da hiç bir sıkıntı olmuyor,benden parça almışlardı biyopsi için o yüzden biraz kıvrandım:KK30:
Dr. a sormuştum parça alınan yerden kaynaklı bir sancı olduğunu söylemişti:KK31:

anladım ablacım benim daha ne yapılcağı belli değil umarım kolay olur..:KK50:

bende 1 yıldr korktuğumdan erteliyorum bu defa cesaretimi toplicam böle acıyla kıvranmaktansa...

anladım ablacım benim daha ne yapılcağı belli değil umarım kolay olur..:KK50:

Yaşadığın stresten daha kolay gelecektir emin ol. Hoş midr problemleri genelden stresten kaynaklanıyor. Stresi azaltmadan ilaçlar falan hep geçici çözüm. Yine de ilerlemesini engelliyor tabi.

X