Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Günaydın kızlar.

Oylama sistemi değişmiş.Söyledim söyledim sonunda oylama sistemi savunduğum şekilde değişti:)Kazen'e teşekkür ederiz.

evet teşekkürler kazen... bu arada sanırım her yemeğe on üzerinden değerlendirip not vercez e sonuçta en yüksek puanı alan 1. ocak..hem tüm yemekleri beğenme hakkımız olcak ..gayet başarılı

Geçmiş olsun canım.Nezlemisin yoksa.

Hiç karışık değil.Herkes her yemeğe oy verebilecek.Bence çok adaletli.

yoo sen benı duy dıye

evet o yanı güzell ama kımın oy verdıgı gorulmuyor

Merhaba
Genel anketi yine açacağız zira burada biri 10 puan alır tek oyla 1. olur bu amaç değil genel değerlendirme yapmak oy veremediklerimize oy vermek.

evet teşekkürler kazen... bu arada sanırım her yemeğe on üzerinden değerlendirip not vercez e sonuçta en yüksek puanı alan 1. ocak..hem tüm yemekleri beğenme hakkımız olcak ..gayet başarılı

Geçmiş olsun canım.Miden kötüymüş.Atlatırsın hiç merak etme.

Bence de iyi olmuş.

yoo sen benı duy dıye

evet o yanı güzell ama kımın oy verdıgı gorulmuyor

Duydum duydum.

Bak görülecekmiş yine.

Merhaba
Genel anketi yine açacağız zira burada biri 10 puan alır tek oyla 1. olur bu amaç değil genel değerlendirme yapmak oy veremediklerimize oy vermek.

gayet güzel olmuş teşekkürlerr

Merhaba

Gayet iyi bence.Değerlendirme daha iyi olur.

Geçmiş olsun canım.Miden kötüymüş.Atlatırsın hiç merak etme.

Bence de iyi olmuş.

Duydum duydum.

Bak görülecekmiş yine.

evett öyleymiş iyi o zaman yaa bir dahakı kategorı ne acep

Günaydın kızlar.

Oylama sistemi değişmiş.Söyledim söyledim sonunda oylama sistemi savunduğum şekilde değişti:)Kazen'e teşekkür ederiz.

Bence oylama sistemi değişmedi adracım , ben mi yanlış anlıyorum :26:

Bu yeni anketler , yemekleri değerlendirmemiz için açılmış , fakat oylama yine aynı şekilde genel anketle yapılacak .

Kazenin dediği gibi kişi bu anketlerle 1 10 puan alır (onu da kendine vermiştir ) % 100 ile 1. olur .

Ben sadece değerlendirme için açıldığını anladım yani,

Kolay yoldan tepside kumpir:)

Evet öyleymiş canım.Olsun öyle de olur.Oy vermek istediklerimize verememek kötü oluyordu.Hiç değilse içimizde kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…