Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
günaydın ablacım herkese günaydın...
Günaydın canım çok geçmiş olsun

napıyosunn canımmmm
İyiyim canım sen nasılsın
Günaydınlar herkese

Nevreste canım birazdan röportajı cevaplayacağım

Bu arada anketler gelmiş , oylamada bu anketlerin etkisi olacak mı :44:

Dilara geçmiş olsun canım .
Tamam canım birazdan ekliyorum emeğine,yüreğine sağlık

iyiyim bende canım ayy ben mesajı silmişim sanırsam bir de diyorum bana göndermemiş diyee

Sen ekleyince benimde ekleyesim geldi ellerine sağlık tatlım süper görünüyor

Kıskandın dimi.

Senin de ellerine sağlık canım.Biraz kalmıştı yanımda getirdim yemek için.Sabah kahvaltıda kumpir yicem kimse duymasın.

Adra , Efser sabah sabah yutkundurmayın bizi yine ya .

Ellerinize sağlık

Geçmiş olsun canım.Miden kötüymüş.Atlatırsın hiç merak etme.

Bence de iyi olmuş.

Duydum duydum.

Bak görülecekmiş yine.

çok teşekkürler canım sağol inşallah iyi olur dua edin bana kötü bişey çıkmasın :26:

çok sağol ablacım teşekkür ederim...

Nevoş beni heyecanlandıracak bir tarif bulamadım.Heyecan çok önemli.Bakalım kısmet bu işler.

Ama sen patates haşlayıp koysan , ben yaşasın adranın tarifi gelmiş diye heyecan yaşıyorum tatlım

çok teşekkürler canım sağol inşallah iyi olur dua edin bana kötü bişey çıkmasın :26:

çok sağol ablacım teşekkür ederim...

Canım böyle stres yapma kendine , mide rahatsızları stresten sıkıntıdan hoşlanmaz hiç

Rahat ol bakayım , ben sana mide , bağırsak tüm sindirim sistemi hastalıklarımı bir saysam var yaaaaa

Ama sen patates haşlayıp koysan , ben yaşasın adranın tarifi gelmiş diye heyecan yaşıyorum tatlım

İşte o heyecanı benim de duymam gerek.Heyecansız kılımı kıpırdatamam.

Vuslat sana paket yapıp yollar.Öyle bir vaadi vardı bir arkadaşımıza.Sana da yollar

Vuslat kargoya kumpir yetiştirmekle yoğundur şimdi ben kumpir yaparım , bir ara her hafta sonu yapıyordum , pazar günü kumpir günümüzdü .Göbişimi o günlere borçluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…