Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Katılım süresi dolsun ben topluca değerlendirmemi öyle yapıcam..
Şimdilik bakmakla yetiniyorum

evet acele etmeyelim
aslında anketleri görünce kendimi tutamayıp oylayasım gelmedi değil ama tuttum işte beklicem

Ya evet benim de bir an elim gitti Sonra kendi kendime, tut kendini daha katılacak yarışmacılar olabilir dedim
24 Şubat a da çok var daha

Nasıl olacak şimdi yarışma sadece anket üzerinden mi ? Oylama süresi daha başlamadı ya o yüzden kafam karıştı. .

Günaydınyeni oylama sistemimiz hayırlı uğurlu olsun umarım bundan sonra keyifli çok yarışmalarımız olur

Son düzenleme:
Nasıl olacak şimdi yarışma sadece anket üzerinden mi ? Oylama süresi daha başlamadı ya o yüzden kafam karıştı. .

Sonra genel bir anket açılaçak canım bu sade beğendiğiniz yemeği değerlendirme

Son düzenleme:
herkese günaydın.. dün hastaydım yine hastanede bi gün geçirdim acilde.. yemeğim eklenmiş yorum yapan herkese teşekkür ederim.. benim yemeğim tavuk soteli rulo patatesti. yanına yaptığım uğur böcekleri ve güller süstü sadece onarı bi tarif olarak eklemedim ben aslında sanırım problem olmuş ben özür diliyorum herkesten ama bi hata da göremiyorum :26: umarım iyi niyetim anlaşılır aksi halde çekilmem gerekiyorsa çekilirim. teşekkürler...

Canım sorun yok ellerine sağlık

kız kim sorun etmiş sayfanda hep güzel yorumlar var:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…