Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
günaydın ablacım :KK16: herkese günaydın...
Günaydın canım çok geçmiş olsun:KK16:

napıyosunn canımmmm :21::21::21:
İyiyim canım sen nasılsın:KK16:
Günaydınlar herkese :KK3:

Nevreste canım birazdan röportajı cevaplayacağım :KK6:

Bu arada anketler gelmiş , oylamada bu anketlerin etkisi olacak mı :44:

Dilara geçmiş olsun canım .
Tamam canım birazdan ekliyorum emeğine,yüreğine sağlık:KK16:

iyiyim bende canım ayy ben mesajı silmişim sanırsam bir de diyorum bana göndermemiş diyee :KK17::KK17::KK1:

Sen ekleyince benimde ekleyesim geldi :KK9:ellerine sağlık tatlım süper görünüyor :KK16:

Kıskandın dimi.:KK60:

Senin de ellerine sağlık canım.Biraz kalmıştı yanımda getirdim yemek için.Sabah kahvaltıda kumpir yicem kimse duymasın.:KK52:

Adra , Efser sabah sabah yutkundurmayın bizi yine ya .

Ellerinize sağlık :KK56::KK56:

Geçmiş olsun canım.Miden kötüymüş.Atlatırsın hiç merak etme.:KK19:

Bence de iyi olmuş.

Duydum duydum.:KK1:

Bak görülecekmiş yine.:KK34:

çok teşekkürler canım sağol inşallah iyi olur dua edin bana kötü bişey çıkmasın :26:

çok sağol ablacım teşekkür ederim...

Nevoş beni heyecanlandıracak bir tarif bulamadım.Heyecan çok önemli.:KK9:Bakalım kısmet bu işler.:KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Ama sen patates haşlayıp koysan , ben yaşasın adranın tarifi gelmiş diye heyecan yaşıyorum tatlım :KK16:

çok teşekkürler canım sağol inşallah iyi olur dua edin bana kötü bişey çıkmasın :26:

çok sağol ablacım teşekkür ederim...

Canım böyle stres yapma kendine , mide rahatsızları stresten sıkıntıdan hoşlanmaz hiç :KK20:

Rahat ol bakayım , ben sana mide , bağırsak tüm sindirim sistemi hastalıklarımı bir saysam var yaaaaa :KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

Ama sen patates haşlayıp koysan , ben yaşasın adranın tarifi gelmiş diye heyecan yaşıyorum tatlım :KK16:

İşte o heyecanı benim de duymam gerek.:KK9:Heyecansız kılımı kıpırdatamam.:KK60:

Vuslat sana paket yapıp yollar.Öyle bir vaadi vardı bir arkadaşımıza.Sana da yollar:KK1:

Vuslat kargoya kumpir yetiştirmekle yoğundur şimdi :KK9: ben kumpir yaparım , bir ara her hafta sonu yapıyordum , pazar günü kumpir günümüzdü .Göbişimi o günlere borçluyum :KK52::KK52::KK52:

X