Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Reca ederim yavru.. :KK1:
Eylül kitap demişken, Her Kalp K. Ş. S. 'e bi türlü kaptıramadım kendimi been.. :KK50:

ahahahaha aynı ben 50. sayfaya okudum daha da okuyamadım bi elime test kitabını alıyorum bi diyorum kitap havamdayım diyorum.. sonra aklıma sen geliyosun o mesajın içimden diyorum valla o kız kesin bitirmiştir utan hazal utan :KK53:

ahahahaha aynı ben 50. sayfaya okudum daha da okuyamadım bi elime test kitabını alıyorum bi diyorum kitap havamdayım diyorum.. sonra aklıma sen geliyosun o mesajın içimden diyorum valla o kız kesin bitirmiştir utan hazal utan :KK53:

Nee ben seni bitirdin koydun sandım.. :KK1:
Ben de 98. sayfadayım ama 3 ayı geçmiştir.. Belki 4.. :KK1:
Bence şu kitaba da el atmalı bu hafta bitmeli yeminle reziliz yaa.
Ki ben çok kitap okurum bu kitaba bi türlü veremiyorum kendimi. Çok severek aldım aslında.. :KK43:(((

ahah sorma üylülüm kpss belsaıyla tanınır oldum artık bu sitede :KK9:

kahvemi beğenmedin mii :nazar:

üylülüm :KK30::KK60:

ahahaah aynen öyle oldu :KK9::KK9:

yoo kahvede çok güzel görünüyor tam sitelerdeki kapak resimleri gibi olmuş :21::21::nazar:

Nee ben seni bitirdin koydun sandım.. :KK1:
Ben de 98. sayfadayım ama 3 ayı geçmiştir.. Belki 4.. :KK1:
Bence şu kitaba da el atmalı bu hafta bitmeli yeminle reziliz yaa.
Ki ben çok kitap okurum bu kitaba bi türlü veremiyorum kendimi. Çok severek aldım aslında.. :KK43:(((

ben alalı 1 ay oldu oda 50 ye geldim :KK53: çok satanlar listesine girmiş diye aldım ve görünce heyecanlanıp o çok güzele benziyo demiştim :KK1:
zaten kps planımızın içinde kitap okumada olsun

üylülüm :KK30::KK60:

ahahaah aynen öyle oldu :KK9::KK9:

yoo kahvede çok güzel görünüyor tam sitelerdeki kapak resimleri gibi olmuş :21::21::nazar:

ahahahaha canım ya çok afedersin bakmadan yazmışım :KK9: sana bundan sonra üylülüm diyecem aramızda ki bağın herkesten farkı olsun :KK33:

valla öyle çok pis foto çekerim :KK23:

ahahahaha canım ya çok afedersin bakmadan yazmışım :KK9: sana bundan sonra üylülüm diyecem aramızda ki bağın herkesten farkı olsun :KK33:

valla öyle çok pis foto çekerim :KK23:

ahahahah hazal yaa :KK60::KK60:

iyi öyle olsun o zaman :KK19::KK19: evet görüyorum ki öyle :KK23::KK23:

ben alalı 1 ay oldu oda 50 ye geldim :KK53: çok satanlar listesine girmiş diye aldım ve görünce heyecanlanıp o çok güzele benziyo demiştim :KK1:
zaten kps planımızın içinde kitap okumada olsun

Kesinliklee!!!
Kitap demek, sözel kısmı avuçlamak demek gibi bişey.
Avuçlamak fena oldu burda sen uygun kelime bul şuna.. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Kesinliklee!!!
Kitap demek, sözel kısmı avuçlamak demek gibi bişey.
Avuçlamak fena oldu burda sen uygun kelime bul şuna.. :KK1::KK1::KK1::KK1:

ahahahhaa sesli güldüm :KK60:
kıyamam sana yaa avuçlamak deyimini sevdim böyle kalsın :KK53:
yada boğazlamak :KK9:

içimizdeki kpss şiddetini kelemlere dökülmüş hali :KK47:

X