Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Yani bende hala çok kötü hissediyorum açıkçası prozac yanında ne verdi size
Hiçbirsey hatta ben ılac yan etkılerınden dokayı ilac ıcmeye korkuyorum dedım yanında sakınlestırıcı fılan verın dedım bısey vermedı . Şeker hastası gıbı agzım dılım kurudu yanıyor sankı kılolarca tatlı yemişim gibi yanıyorum. Su içiyorum tuvalete gıdıyorum bazen 2 dakkada bır oluyor . Sizde boyle bırsey oldumu
İlk bır hafta yan etkıdır gecer dedım 1 ay oldu gecmedı
Şimdi randevum var bır ay kullan gel demişti
Bakalım ne dıyecek birazdan gidicem
Eşim sakinleştin once tepkılerın cok yuksektı diyor
Ama ben sıkıntılı hıssedıyorum

Paxera yan etkisi en az ilaçtır ve çabuk etki eden bir ilaçtır ben de onu kullanıyorum terapinin çok faydasını gördüm evimde duramıyordum ben ataklarım anksiyetem yoğundu sürekli doktorlara gidiyordum terapi aldığımdan beri büyük düzeyde geçti

Teşekkür ederim doktor akşam yemekten sonra iç dedi bana ama sabahlari icicem

Bende uykusuzluk ta var mesela doktor ona göre yanında başka birşey de vermişti ama şuan Bi türlü geçmeyen sıkıntılar var içimde yeniden başlamama rağmen hala geçmiyor kendimi rahatlayamıyorum. İlk başlarda ağrılar oluyordu bende ağız kuruluğu falan oldu hep normal yan etkiler sonra geçio

Paxera bana da iyi geldi yanında verdiği akşam ilacini kullanmaya ihtiyaç hissetmiyorum.Ama ilk başta başlarken ilaca on yargılı olursanız çok daha kötü ediyor o sırada bir sakinleştirici daha yazsa doktor ilaç yan etkileri azalıyor sakin oluyorsunuz ve ilacın yan etkileri geçtikçe ona da ihtiyaç duymuyorsunuz

Ay aynı ben.Doktora gittim panik için aylarca yan etkisinden korkudan ilaç almadım

Son düzenleme:
Biraz uyku yapıyor diye akşam vermiştir sabah da içseniz olur benim belli olmuyor bazen akşam içiyorum bazen sabah 10 mg çok da uyku etkisi yapmaz zaten
İçtim bugün ayakta olduğum için çok dinlemiyorum kendimi panik atak konusunda ama gece yokladi mi kendimi telkin etsemde korku sarıyor acillik oldum üç kez eşim gece vardiyasindayken kızımla tekim o yüzden de ilaçlara korkarak başlıyorum her seferinde inşallah yan etki yapmazda devam ederim insan ilaçları denemekten de yoruluyor her gittiğim doktor başka birşey veriyor öyle böyle duzelicez inşallah :)

Eşim gececi ise sabah iç madem inan paxeranın pek bir yan etkisi yok ya kabız yapıyor bazılarını ya da biraz uyku yapıyor en yan etkisiz ilaçlardan biridir ve panik atakta en etkilisi 10 mg pek büyük bir doz da değil acillik olduğundaki yaşadığın semptomlar neydi neler hissettin?

Yaa maşallah çok sevindim inşallah daha da iyi olacaksın

Çok teşekkür ederim cesaret verdiniz bana o cesaretle içtim sabah ilk panik atagimda bilmiyordum atak gecirdigimi yüz felci filan sandim vücut titremesi karıncalanma oldu hep korkuyla daha da kötu oldum hastanede öğrendim atak olduğunu bir sene öyle agir geçirmedim hafif atlattım atakları kızım kreşe başladı hep hasta hep ateşli ve havale öykümüz var epilepsi hastası erken doğdu ateşi üst uste birkac ay hep olunca o endişe kaygiyla yine ağır atak geçirdim acillik oldum hep karıncalanma titreme olarak oluyor ağzım kuruyor su içip lavabodayim hep yerinde duramadikca daha kötü oldum aslinda hareket etmemek lazımmış ama durduramadim kendimi ilaçlar da aynı karincalanma yapıyor en sonki citoles damla 3 damla kullandim ilk gün birşey yoktu ikinci gece vücut titremesi uykularım kaçtı uyudugumda da tuhaf rüyalar gördüm üçüncü günde aynısı oldu içmedim artık şimdi paxera deniyorum

Sevindim size iyi gelmesine bende aslında atak anı olursa yan etkisi olursa beni sakinlestircek bir ilaç istiyorum ama o telaşla doktora söylemeyi unuttum devlet hastanesi olduğu için doktorlarda yoğun ozele gidip isticem olmazsa çünkü vücudumun alışması sart

Geçmiş olsun bakın sizin de altında yatan bir üzüntü var kızınızın rahatsızlığına üzüldünüz ya sonra o böyle ataklar olarak çıkıyor benim de hep böyle oldu

Aslında karıncalanma ilacın yan etkisi değildir belki de kendi ataklarınız da olabilir benim de kolum uyuşurdu böyle bildiğiniz upuyuşk kalp krizi geçiyorum diye kaç kez gitmiştim ama paxeraya güvenin ya kabız yapar ya uyku yapar ki 10 mg da öyle aman aman bir uyku yapmaz hafif sakinlik dozunda

Benimde kolum sırtım hep ağrıyor sirtimdan göğsüme ağrı giriyor çok şükür kalpte sıkıntı yok dedi doktor boyun fitigim var o kol sırt ağrısı yapıyormuş ama normalde çok ağır atagim olmuyor öyle ilacı alınca karincalaniyor inşallah faydasını görürüm çok istiyordum kullanmayı eskiden sabırlı biriydim çok azaldı sabrım biraz sakin olmam şart

Çok ağır atakların da yoksa paxera 10 yeterli olur 6 ay kullandıktan sonra bıraktırır doktor benim ilk öyle olmuştu bırakmıştım ne zaman internetten hastalık belirtisi okumaya başladım sarpa sardı

Çok ağır atakların da yoksa paxera 10 yeterli olur 6 ay kullandıktan sonra bıraktırır doktor benim ilk öyle olmuştu bırakmıştım ne zaman internetten hastalık belirtisi okumaya başladım sarpa sardı
Bende bu kaygı stres olduğu sürece pek bırakamam gibi geliyor bende birşey okuyayım izleyeyim hemen panik olmaya başlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…