Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Ay valla bilmiyorum çok kötü hissediyorum her şey basa dönmüş gibi
Yok yok öyle değil hemen o düşüncelere kaptırma kendini güzel sözleri geçir aklından ilaç içiyorum daha iyi olacağım diye kötü hissettiğin zaman dışarı çık yürüyüş yap ama mutlaka bir şeylerle ilgilen çocuğun kaç yaşında 1 tane mi

Merhaba arkadaşlar. Üç aydır ilaçlarıma devam ediyorum. Paxera ve Olfrex kullanıyorum. Olfrex’i doktor 5 mg çıkardı. Paxera aynı 40 mg devam. Şikayetlerim yarı yarıya azaldı şükür. Önümüzdeki cuma terapiye başlayacağım. Çok heyecanlıyım. Umarım terapi iyi gelir

Merhaba maşallah daim olsun ilaçları ne kadar da tereddüt ederek içmiştin dimi

Merhaba maşallah daim olsun ilaçları ne kadar da tereddüt ederek içmiştin dimi
Aynen canım. İlaçlar uyuşturuyor derler ya o yüzden çok korkmuştum. Hiç öyle etkiler olmadı. Düşünceler hala geliyor onlardan kaçış yok biliyorum :) ama etkisi yarı yarıya azaldı şükür. İnşallah zamanla tamamen geçer. Terapi alanlar daha kolay üstesinden geliyorlar. Sen de almıştın demi canım terapi öyle hatırlıyorum

Evet ben 2 yıl gibi bir süre aldım ilk zamanlar daha sık sonradan 2 ayda bir derken güzel bir yol katettik eskisi gibi çok etkilemiyor atak gelse de gün içinde ve sabahları yokluyor ilgilenmiyorum geçiyor bazen zorluyor ama yapacak bir şey yok bu da bizim imtihanımız

Ne güzel evet terapi alsakta zaman zaman zorlanmalar olurmuş ama terapide öğrendiğimiz şeylerle daha kolay atlatabiliyormuşuz. Çok fazla kitap okudum farkındalık kazanmak, düşünceye düşünce olarak bakabilmek için ama yardım almadan çok zor. Umarım ben de faydalanırım terapiden aslında farkındalığın var biliyorum ama eksik yaptığım bişeyler var, uygulamada hata yapıyorum. Terapide öğrenirim bunları inşallah :)

Son düzenleme:
İnşAllah canım

Terapiyi özelde mi aldınız devlette mi.Ben özelde iki psikolog denedim ama yok yani sanki para odaklı gibi geldiler bana devlete randevu aldım ama onunda faydası olur mu bilmiyorum devlette psikologa hiç gitmedim

Terapiyi özelde mi aldınız devlette mi.Ben özelde iki psikolog denedim ama yok yani sanki para odaklı gibi geldiler bana devlete randevu aldım ama onunda faydası olur mu bilmiyorum devlette psikologa hiç gitmedim
Devlette terapi var mı bilmiyorum özel de psikologtan çok psikoterapist psikiyatrist tercih edersen çok daha iyi psikolog ile psikoterapistin uyguladığı yöntemler aynı değil ben muayenehaneye gitmiştim terapist doktorum aynı zamanda psikiyatrist durumuma göre ilacımı düzenliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…