Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Devletteki de psikolog özelde gittiklerimde psikologtu.Malesef yaşadığım şehirde psikoterapist yok.Hatta özel psikiyatrist bile bir tane var.Recep İvedik gibi hep imkansizlik hep imkansizlik.Univeriste hastanelerinde varmıdır acaba bilmiyorum

Bir şey mi tetikledi canım?
Yok etkilendiğim bir şey de olmadı sabah uyandım sabah namazına yatakta uyanmak için oturdum ev serin geldi neden üşüyorum acaba ev mi serin yoksa ben mi üşüyorum derken nabzım biraz yükseldi sonra kollarımdan aşağısı tutmaz gibi oldu abdest almaya gittim sadece farz yerleri yıkadım dedim şimdi yere düşeceğim sonra namazımı kılarken boğazım biraz zorladı dedim ölüyor muyum acaba derken öyle böyle geçti valla işte böyle bir şey atak

İlaçlara yine zam gelmiş Paxera 20 mg ı 109.5 a aldım 1 ay önce 80 küsüre almıştım aslında artık içmesem diyorum ama ben çok tez canlıyım bu ilacın verdiği sakinliği çok seviyorum o yüzden içiyorum.

Ben onu uzun yıllar kullandım 4 sene kadar çok iyi geldi bana sonra bıraktım 1 sene kullanmadım. Başımıza gelen kötü Bi olaydan sonra anksiyete nüksetti geçen aylar gene başladım ilk ay çok etkisi oluyor memr ağrısı bile yapıyor

26. Günü içtim inşallh ıyı gelır sıkıldım kotu hıssetmekten

Aynı durumla karşı karşıyayım.Sol kolum uyuşuyor.Boyun fıtığı var.Dr a gitsem %90 muhtemel mr diyecek.Kas gevşetici ağrı kesiciyle idare ediyorum

Aynı durumla karşı karşıyayım.Sol kolum uyuşuyor.Boyun fıtığı var.Dr a gitsem %90 muhtemel mr diyecek.Kas gevşetici ağrı kesiciyle idare ediyorum
Bende mr istemedi şimdi tam tedayli rötgenler cikmiş kolumda kas yırtıgı boynumda fıtık cikti 10 gün arayla yaki verdi ücretli 1 hafta araylada igne vuruldum oda ücretliymiş
Bende kol uyuşmasi yok sadece agri var oda ters hareket ettigimde yapiyor
Cok gecmiş olsun size

Ablacım kantaron yağın varsa mutlaka o bölgeye sür masaj yapma öylece her akşam yatmadan evvel sür sıcak havlu koy kapat birkaç gün biraz azaltır ama aksatma doktora da git en azından fizik alırsın rahatlatır seni

Geçmiş olsun emara girmediniz siz herhalde değil mi?

Terapinin faydasını gördünüz mü peki benimde birkaç ilaç denemem oldu citoles hap bir gün icebildim misol hap bir gün icebildim citoles damla üç gün icebildim hep yan etki yaptı doktor ilaç yaramayabilir sana dedi paxera 10 mg verdi yarımin yarısıyla başla dedi yine vücudum titreyip panik atak gecircem korkusuyla daha başlayamadim emdr terapi hep aklima yatıyor bende ilaçlar yan etki yaptıkça ne yapacağımı şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…