Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Psikiyatrisiniz konuşuyor mu sizinle.Dun dikkatimi çekti de benden öncekiler baya uzun kaldı ben çok kısa duruyorum.İlaclari konuşuyoruz sadece
Psikiyatrist aynı zamanda psikoterapist ise konuşur diğerleri şikayetleri dinler birkaç bir şey söyler ilaçlar ile ilgili bilgi verir hepsi bu isterse özel hastanedeki psikiyatrist olsun durum budur içeride fazla kalmasının nedeni bir şeyler sormuştur hasta

40 gün kadar oldu sanırım ailem gelmişti onlar gidecek ondan oldu sanırım tekrar kötü hissetmeye basladim
Evet ondan muhtemelen bana da öyle olurdu annem bana gelince gidecek oldu mu korku başlardı atak başlardı ya da ben annemlerde kaldıktan sonra eve gidecek olduğum zaman ataklar gelmeye başlardı evde duramazdım anneme kaçardım neredeyse 1 yıl böyle sürdü evimde duramıyordum şükürler olsun terapi ile Allahım da yardım etti evimde duruyorum

Çocuğun okulu olmasa ben de gidicem öyle kötü hissediyorum ki senin çocuğun kaç yaşındaydi inşallah birkaç güne alışır duzelirim elim ayağım esiyor yine resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…