Özel hayatımın köküne kadar karışan bir kayınvalide!!Ne yapabilirim?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşyaya falan önem vermem kesinlikle. Tek isteğim mutlu ve huzurlu bir şekilde eşim ve bebeğimle birlikte yaşamak. Bana inanıyor ama anne baba hakkı diyor. Evlendikten sonra ailesiyle vakit geçirmeye başlamış oysaki

z

Ben toz pembe bakıyorum biraz hayata. Hani aşıksan ahırda da yaşarım hesabı sevdiğim de yanimdaysa.Ondan oluyo galiba böyle.

bence eşinizin beyni 4x4 lük.
İyi niyetinizi görmüş, nasıl ağzını kapatırım demiş.
Bakmış ki siz romantik romantik kocam mükemmel şiir okur diye geziyorsunuz, o da nabza göre şerbet verip atını koşturuyor işte.
Zeki adam süper.

Eee tamam o zaman yaşa.
Sıkıntı nerede?
Adam üç şiir okuyor,sen kayınvalide hizmetçisi olarak yaşıyorsun.
İtiraz eden yok.
Anılarını mı paylaşıyorsun bizimle yani?
Şu an yaşayamiyorum ki resti çektim eşim dedi ki annem bunları sana dediğinde anlatsaydın haklı olurdun. Durup dururken konuyu niye açıyorsun kötü niyetli misin dedi?
Yanlış anladiniz. Ben Kayınvalideme ve esime nasıl tavır almalıyım onu soruyorum size.
Direk bana haksızlık ediyosun diyemem ki.Nasil yol izlemem gerektiğini soruyorum sadece

Ama sizde sadece eleştiriyorsunuz. Akıl veren yok ki

Nasıl yani?
O melek gibi,romantik,dört dörtlük adam sana inanmadı mı?
1-Bence bakış açını değiştir.
2-İster inansın ister inanmasın hem eşinle hem de eş ailesiyle arana mesafe koy,sınırlarını çiz.
3-Şiirle,şarkıyla avunmayı bırak,gerçekleri gözünü aç.

Iste böyle güzel bir adam aşık olduğun bir adam bir anda böyle olunca inanamıyorsun ki!
O çok iyi biri diyosun bu zamana kadar tek kelime kötü sözü yoktu diyosun.sok oluyorsun.

Benimki de aynı normalinden çok arkamda pervane ise sonra çıkıyor kokusu maksat izin istemek balığa gitmek için

Kayinvalidede neden yatiliyor, daha once soran oldu mu? Sabah gidin aksam donun. Bir de neden her hafta sonu gidiliyor? 15 gunde bir gidin. Esiniz giderse gitsin, siz evde kalin arada.

Kayinvalidede neden yatiliyor, daha once soran oldu mu? Sabah gidin aksam donun. Bir de neden her hafta sonu gidiliyor? 15 gunde bir gidin. Esiniz giderse gitsin, siz evde kalin arada.
Yatma meselesini bende anlamıyorum. Biraz sorunlu ailesi. Beni mutfağa gönderip sürekli birşeyler tartisiyorlar

Eşin melek gibi ve sana asik mi bu kadar alttan alan her seyi kabul eden kadina niye seytan olsun ki adam

yerinde olsam napardım biliyo musun? kayınvalidemin yaptıklarını ben de aynısını yapardım, onunla başbaşayken suratına suratına dalga geçerdim, banyo yapcaksınız mı dedi? istersen gel sen de sırtımıza kese at ne dersin diye gülerdim suratına... ama eşimin yanında aynı onun gibi melek gibi davranırdım. birkaç kez boyle yap ki anlasın senle uğraşamıcağını...

Vereceksiniz,
bir yasinda bebeginiz varsa vereceksiniz,
hadi kendi isteklerinizi feda etmissiniz de bebeginiz icin savasaksiniz.
kucucuk cocugun her hafta duzenini degistirmeyerek ise baslayabilirsiniz.

bir de kayinvalideniz nasil kimse yokken sizi sikistiriyor, azicik ogrenin siz de, siz de cevabini o anda verin, gidip sizi sikayet edecek degil ya.
Oglumla seviseceksin dediginde mesela baya bir agzinizi bozsaydiniz, o konu orada kapanirdi.

Offf ne kadar safsın yaa

Birde, ne zaman ki eşe methiye dizilerek başlanıyorsa konuya sonrasında ciddi bir falso çıkıyor, bir şekil kendini teselli etme yöntemi buda sanırım.

3 yıllık evlilikte kendi evine eşya aldırmayıp, eşinin kardeslerinin düğün borcunu ödemesine ses çıkarmayan , her hafta sonunu ailesiyle geçiren kadına da bir zahmet iyi olsun zaten eşiniz. Siz bundan sonrasına bakın bakalım ne olacak? O sözde melek esiniz melek mi kalacak yoksa başka bir şeye mi dönecek?

Sadece şiirle şarkıyla yürümez evlilikler, gerçek dünyaya davet ediyorum sizi

Evet bana romandık bir sürpiz hazirlaidktan sonra gene borç çıktığını ailesinin borcunu ödemesine yardım etmesi gerektiğini söylüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…