Özel hayatımın köküne kadar karışan bir kayınvalide!!Ne yapabilirim?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten de özel hayatının köküne kadar karışıyormuş. Keşke konu sahibi fake çıksa. Ne kadar ayıp.
Merhaba fake değil ne yazık ki. Çevreden herkes Kayınvalidem için melek diyor. Çevreye çok tatlı dilli. Ben de çok sasirmistim ilk başta.Basbasa farklı insanların yanında canım gelinim aman sen is yapma aman sen yorulma. Kimse yokken tamamen farklı ilaç kullanıyo psikolojik. Kızları yalancı olduğunu biliyo zaten. Eşim çocukken evden kaçıp okumaya yurtdışına gitmiş. Evlenmeden iki üç sene önce dönmüş.

Bide çocukken bütün çocukları babaları ölsün diye dua edermiş. Çok eziyet etmiş ailesine yıllarca.Kayınvalidemin o yüzden psikolojisi bozuk diye üzüldüğümden sabrettim bide zaten

Eşiniz ve kızları madem yalancı olduğunu biliyorlar neden size karşı tavırları değişti? Eşiniz neden soğuk davranmaya başladı?
Bi terslik var belli.
Ses kaydı alın gerekirse ve eşinize dinletin. Söylediği şeyler çok çirkin.

Ya kusura bakma ama esin kardeşlerine düğün yapmaktan sana eşya alamamış sen hala diyosun ki yok saçımı seviyor yok ev işine yardim ediyor

Valla Ben erkek olsam kardeşlerime olan borcumdan dolayı kendi evime eşya alamasam ben dmdeahcup olduğum için eşimi el üstünde tutardım.

Bana fazla polyanna geldin

eşini abdestli suyla tutarken iyi tabi. bi değişik davrandın 360 derece dönmüş

Eşiniz melek gibi olsa size şimdi soğuk yapmazdı.
Melek olan sizsiniz. Bu kadar göz yummuşsunuz iki konuşunca kötü mü oldunuz

Bazen sınır olduğum oluyor tabii ki herkesin evi saray gibi durumu en iyi olan biziz neden bizim evimiz öğrenci evi dediğim oldu. Ama o tatlı davrandıkça kıyamıyorum. Çok ilgili davranıyo. Ama bu sıralar annesiyle çok sıkı fıkı. Ona anlam veremedim.

Üzgünüm ama dört dörtlük eş dediğiniz eşiniz, basiretsiz, kendi çekirdek ailesini hiçe sayan biri.

Dört dörtlük olmasına da gerek yok zaten, azıcık akıllı mantıklı, önceliklerini belirleyecek kapasitede olsa yeter.

Eşiniz bu kadar iyiyse bunu da anlamalıydı. Sonuçta yere yuvarlandığına şahit olmadı mı o da? Kendi haline bırakın eşinizi sıkmayın bunaltmayın birşey de demeyin bu aralar. Mümkünse kayınvalide ile görüşmeyin.

Kendi evine esya almayip kardesine dugun yapan es !!
Siz melek gormemissiniz , gerci seytan da bir melek haklisiniz

Şimdi bütün düğün borçları bitti kardeşleri pes peşe evlenmisti. Eşya beğenmeye başladık. Sana en güzelini alacağım demişti. Gerçektende beğendiklerimı alıyor şu an. Kayınvalidem o yüzden daha çok ilerletti olayı ne gerek var diyo sürekli boşa masraf diyo eşim akıyo ama annesine bişey demiyo.

Yok uyuyordu o .Hemen uykuya dalıyo zaten. Bide eşim şair gibidir. Farsça fransızca bilir ve çok güzel konusuyo. Büyüluyo sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…