Öyle kötüyümki..

Nalet gelin sınıfında bile değilim.
Adam yerine koyan yok.

Kp arkamdan "O var ya o. Kumanda altına aldı beni. " diyormuş. Yönetiyormuşum istedigim gibi.
Yönetim ondaydı. Koltuğuna el koyunca zoruna gitti. :)
Sayıyor sayiyor.
"Ama suç onda değil benim p.zevenkte" diyormus.
Eşim diyor ki senin yüzünden ben p.zevenk oldum.

Kayınpederler kayınvalidelerden fena
Benimki de eşime, hep onun dediği olmasın sen de az sesini çıkar diyormuş.
Ee alışmış tabii çektirmeye, çeken göremeyince Ki kendisi karısını senelerce her şekilde çökertmiş. Dırdırı, huysuzluğu bitmez. Kimse sevmez. Öyle huysuz adam. Kadıncağız çeke çeke tansiyon hastası olmuş 40ında. Şimdi biz çekmeyince en kötüsüyüz
İki senedir merhaba bile demem. Senede iki kere beşer gün kalır dönerim oğlum ufak bensiz gitmez diye. Onda da olduğum odaya gelirse odayı değiştiririm. Sinir oluyor bana beter olsun.

Amin..:)

Benimki de eskiden beni insan saymazdı.

Kandil bayram kutlaması için aradığımda senin de senin de der hizlica kapatırdı teli.

Aramasan da aramadi bak diye çene çalan salağın teki.

3 senedir aramıyorum. Konuşmuyorum.
Ben onu insan yerine koymuyorum.
Zorla laf atar.
Suratına bakmam yarim yamalak cevap veririm.
Mutfakta yemek yiyorken girmem gerekirse bir afiyet olsun bile demem sessizce girer çıkarım.
Görmezden gelirim.

Ben ona böyle yapınca o beni insan yerine koymaya başladı.

Kendi dilinden güzel anlaşıyoruz.

Tipkisinin aynisi esimin ailesi cnm 8 yillik evliyim bize gelir kaynimi eltimi kotuler hemde o.....puluga kadar gider iftiralari
Onlara gider beni kotuler en son benim misafirimin yaninda beni hirsiz yaptiktan sonra gorusmeyi kestim
Zaten yaranamam onlar gibi pisliklere
Kizida ayni kovasinin arkasindan annesiyle beraber pe....nk o...cgu vs tiksinmistim artik huylarindan
Ama fark su benim esim benim arkamda kararima saygi duyuyo
Diger turlu olsa 1 dk dusunmez kapiyi carpardim ne olursa olsun
Babam kovid demissin uzulur demissin bende ailemle gorusmuyorum gidebilecegim bi yer dahi olmamasina ragmen emin ol terkederdim yani

Yazmayayım yazmayayım dedim ama uzun vadede emin olun boşanmayı düşünüyorum falan diye okuyunca artık dayanamadım. Yahu 32 yaşındasın, en güzel yıllarını bu manyaklarla mi gecireceksin? İnsan biraz kendine acır be...

Ayyy bu görümcelerden gına geldi .Ben de de var bir tane .Nedense abilerinin ,kardeşlerinin evliliklerine burunlarını sokmadan ,rahat edemiyorlar .Bende uyardım ,uyardım anlamadı .En son saldırdım ,film koptu .Eşinizin tutumu önemli ,sizin yanınızda duruyormu ?önemli olan bu .Biz eşimle barıştık diye ,şimdi abisine küstü .Eviniz ayrı ,eşinizle konuşun .Ailesine sizi ezdirirse bu şekilde ,evliliğiniz zaten ,bir yere kadar devam edebilir .Siz sessiz kalıp sineye ,çekecek gücü kendinizde bulabilecekmisiniz ?buna psikolojiniz ne kadar el verecek .Unutmayın hayatta en değerli sizsiniz,kendinizi hasta edecek insanlardan ,uzaklaşın .Hakkınızda hayırlısı olsun.

Önce neden evlendiğinizi düşünün, evlilik nedir bir düşünün sonra sizden talep edilenleri de düşünün. Evlilik böyle bir şey değil. Evlilikten bağımsız olarak sizi kaybetmeyi göze alan, size olan saygısını kaybetmiş biri ile evlisiniz şu an. Karar vermek ne kadar zor olsa da yol yakınken dönmekte fayda var. Yoksa bu evlilik yavaş yavaş kişiliğinizi kemirecek ve bitirecek.

Çok arızalı aileye denk gelmişsin özel hayata saygıları yok hep dip dibe sürü halinde yaşamak istemeleri aslında onların hasta oluşu tabi o görümce yok mu o görümce ortalığı karıştıran onun allah belasını versin ki yakında verir senle uğraşamasın bence sabırlı ol zamanla kim kimi üzdüyse hepsi gereken cezayı rabbım veriyor tabi anlamıyorlar

Konustunuz mu? Bence konusmayin yani onun hayatinizda etkisi oldugunu bildirirseniz zaten bu karakterde birisi esinizi daha cok doldurur. Aslinda belki hepiniz ordayken " tatli dille" ne guzel abla sen hergun annendesin nasil iyi bir esin var gibi muhabbetler edin yada gorumcenizin gorumcesini ovun o gorumcenin kendi erkek kardesiyle iliskisi hakkinda konusun aman abla iyi ki iyi bir gorumcen var ya senin kocani dolduran ailesi olsa valla gecimin olmazdi bu zamanda boyle iyi insanlari bulmak zor sukur et ablacim gibi konusmalar yap belki etkisi oluresiniz ne gibi bir tedavi olmanizi istiyor onu hic anlamadim.ama belkide calismiyorsaniz is bulsaniz daha da iyi hem paraniz olur guvenceniz olur.

Sizde gorumcenin taktigini uygulayinnasil olsa arkadan konus hesap soran yok sizde baska bir arkadasiniza kizmis gibi yapin " beni bitirmeye kalkana dunyayi oyle zehir ederim ki bana bulastigi gune pisman olur sessiz kaliyorum diye meydan bos saniyor ama " diye gorumcenizin yaninda hayali kizdiginiz arkadasa saydirindinsizin hakkindan imansiz gelir bazen insanlarin aynasi olacan ki anca oyle anliyorlarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…